Pridať inzerát

Obchodný zástupca pre foodpandu - Bratislavský kraj

Foodpanda

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacVýkonnostné provízie
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budete robiť:
• Akvizícia nových partnerov (reštaurácií a obchodov) v zverenom regióne
• Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí
• Prevádzať prvý kontakt s novým partnerom
• Vytvárať a udržovať pozitívne obchodné vzťahy so stavajúcimi partnermi a ponúkať riešenie v prípade problémov
• Celú administratívu spojenú s Vašou agendou
• Reportovať data a výsledky spojené s akvizíciami
• Aktualizovať a spravovať data partnerov v CRM systéme

Čo od Vás očakávame:
• Dobre zvládnutý váš time management
• Vašou prednosťou sú komunikačné a vyjednávajúce schopnosti
• Zodpovednosť za plnenie plánov predaja
• Schopnosť pracovať samostatne, proaktívne a profesionálne vystupovanie
• Časovú flexibilitu a schopnosť rýchlo riešiť nečakané udalosti
• Ochotu cestovať v rámci zvereného regiónu
• Ste vodič - nutnosť mať vodičský preukaz skupiny B
• Obchodné skúsenosti v oblasti FMCG sú výhodou
• To najdôležitejšie - Ťah na bránku!

• Stať sa súčasťou najväčšej food delivery spoločnosti na svete Delivery Hero
• Príležitosť pracovať v inovatívnom a dynamickom prostredí
• Mať unikátnu možnosť realizovať nápady, ktoré menia spôsob stravovania a nakupovania
• Fixná mzda + motivačná finančná odmena
• 5 dní dovolenky naviac
• Lekcie angličtiny
• Príspevok na stravovanie
• Multisport kartu
• Mobilný telefón a Notebook
• Služobný automobil k používaniu pre služobné aj súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Sme foodpanda, služba pre rozvoz jedla a po novom aj nákupov. Patríme do rodiny Delivery Hero, ktorá nám poskytuje jedinečnú možnosť získavať a zdieľať know-how z celého sveta. Rýchlo rastieme, rýchlo sa učíme a veľmi nás to baví. U nás sú ľudia naozaj ľudia a nie iba čísla. A vás by to mohlo baviť s nami!