Pridať inzerát

Skladník/Skladníčka pre Panda market

Foodpanda

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme?
Nové posily na naše bratislavské pobočky Panda market (skupina Foodpanda). Hľadáme kolegov na pozíciu skladník/skladníčka, ktorým ponúkame zaujímavú prácu pri rozbehnutí nového a zaujímavého projektu.
Ako si vás predstavujeme:
• Ste komunikatívny, spoľahlivý a zodpovedný človek.
• Máte dobrú fyzickú kondíciu – väčšinu pracovnej doby strávite na nohách.
• Ste ochotný/á pracovať na zmeny (krátky/dlhý týždeň)
• Znalosť skladových operácií berieme ako výhodu, ale netrváme na tom. Radi vás zaučíme.
• To isté platí i pre prácu so scannerom.

Čo za to ponúkame:
• Príjemné a priateľské prostredie, kam sa budete radi vracať
• Výber pobočky s prihliadnutím k Vášmu bydlisku
• Zaškolenie
• Zmluva na dobu neurčitú
• Pravidelné firemné školenia
• Možnosť profesionálneho rastu
• Nástup ihneď

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme Foodpanda, služba pre rozvoz jedla a po novom aj nákupov. Patríme do rodiny Delivery Hero, ktorá nám poskytuje jedinečnú možnosť získavať a zdieľať know-how z celého sveta. Rýchlo rastieme, rýchlo sa učíme a veľmi nás to baví. U nás sú ľudia naozaj ľudia a nie iba čísla. A vás by to mohlo baviť s nami!