Pridať inzerát

Senior účtovník

FONDATI & PARTNERS, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiackonečné platové ohodnotenie bude závisieť od seniority kandidáta
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorou je rýchlo rozvíjajúca sa a dynamická, slovenská spoločnosť obsadzujeme pozíciu senior účtovníka.
Primárne zodpovednosti na tejto pozícii sú:

- komplexné vedenie agendy DPH, daňové priznania, účtovanie HM a NM
- projektové účtovanie a zodpovednosť za účtovné závierky
- dohľad nad DF a VF, nie ich účtovanie
- komunikácia so správcami dane
- aktívna spolupráca s ostatnými kolegami a s finančným riaditeľom spoločnosti

- byť súčasťou príjemného tímu s aktívnou podporou vedenia
- stabilná, dlhodobá práca v expandujúcej spoločnosti
- platové ohodnotenie zodpovedajúce skúsenostiam a znalostiam
- možnosť kariérneho rastu
- nadštandardné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca v stavebnom sektore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min 5 rokov na pozícii účtovníka

Počet rokov praxe

5

- príjemná komunikácia a schopnosť pracovať v tíme
- zmysel pre detail a dobré zvládanie pracovného náporu
- dobrý time-management a organizácia práce
- nie je nevyhnutné, ale výhodou skúsenosti v Kros Omega

Spoločnosť FONDATI & PARTNERS, s.r.o. je poradenskou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti Family Business Advisory, Executive Search a Management Development. Informácie o nás nájdete na webe spoločnosti www.fondati.sk.