Pridať inzerát

Key Account Manager

FONDATI & PARTNERS, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žarnovica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacFixný plat vo výške 1500 EUR + prémie (13. a 14. plat)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za prípravu, spracovanie a prezentáciu ponúk
Zodpovednosť za navrhovanie optimálnych zákazníckych riešení
Vypracovávanie cenníkov a s tým spojené náležitosti
Komunikácia so zákazníkmi
Hľadanie nových obchodných príležitostí
Spolupodieľanie sa na plnení obchodného plánu
Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosť
Pravidelný reporting predaja

Požadované skúsenosti:

Prax na pozícii v oblasti obchodu minimálne 2 roky (ideálne vo výrobnej spoločnosti - strojársky priemysel výhodou)
Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
Zákaznícka orientácia
Obchodné zmýšľanie
Plynulá znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou
Vodičský preukaz B

Zaujímavé benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti:
13. a 14. plat, DDS, zvýšený príspevok na stravu

Ďakujeme za vaše reakcie. Kontaktovať budeme vhodných vybraných kandidátov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti strojárskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, obchodné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky praxe vo výrobnej spoločnosti na obchodnej pozícii

Spoločnosť FONDATI & PARTNERS, s.r.o. je poradenskou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti Family Business Advisory, Executive Search a Management Development. Informácie o nás nájdete na webe spoločnosti www.fondati.sk.