Pridať inzerát

Process Engineer - German B1 level

FONDATI & PARTNERS, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Svit
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacplat 900 € platí pre kandidáta bez skúseností, v prípade seniornejšieho kandidáta bude plat navýšený vzhľadom na jeho skúsenosti + ďalšie odmeny, 13.plat
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analyzovanie, optimalizácia a zlepšovanie výrobných procesov v súlade zabezpečenia kvalitatívnych parametrov produktov, efektivity a produktivity technologických zariadení, odstraňovanie plytvania vo výrobných procesoch
Zdokonaľovanie výrobných procesov, automatizácia
Riadenie procesných projektov, implementácia nových technologických zariadení
Zodpovednosť za administratívnu vedenie procesnej dokumentácie a jej aktualizáciu
Spolupráca s procesnými technikmi
Participácia na implementácii nových produktov z pohľadu procesu, spolupráca s rôznymi tímami v rámci závodu
LEAN nástroje

Práca v medzinárodnej firme
Možnosť odborného rastu
Príspevok na dopravu
Firemné teambuldingy (športové aktivity)
Príspevok na DDP
Okrem fixného platu ďalšie odmeny podľa platnej personálnej politiky závodu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojnícke technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná ako pre absolventa, tak i pre seniornejšieho kandidáta v oblasti procesného inžini
3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tímový hráč, chuť učiť sa, vzdelávať sa, odborne rásť
Analytické myslenie, technická zdatnosť
Výhodou znalosť niektorého CAD systému

Spoločnosť FONDATI & PARTNERS, s.r.o. je poradenskou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti Family Business Advisory, Executive Search a Management Development. Informácie o nás nájdete na webe spoločnosti www.fondati.sk.

Adresa spoločnosti

FONDATI & PARTNERS, s.r.o.
Mostová 2A
811 02 Bratislava
/https://fondati.sk/