Šikovný marketingový špecialista, na ktorého sedí tento opis

Fokus Studio spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Námestovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: 1. december 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vo fokus.studio vyhlasujeme pátranie po šikovnom kreatívcovi, na ktorého sedí tento opis.

- jeho superhrdinkou je Sibyla Mislovičová a aj v strede noci vie vymenovať všetky vybrané slová po r
- postrehol, že už nie sme na fejsbúkoch, ale odteraz dosahujeme iné méty
- všetkých používateľov comic sansu by najradšej vyviezol na opustený ostrov
- strategicky neuvažuje len o chutnom obedovom menu za dobré peniaze
- miluje sa kreatívne vyšantiť aj pri predaji káblovej metráže.

Po lopate. Hľadáme kreatívca, ktorý zastreší sociálne siete slovom aj vizuálom a bude vedieť strategicky a ideovo premýšľať nad kampaňami pre našich klientov.

Ak takého kreatívca poznáš, nebodaj si ním ty, pošli nám okrem životopisu a motivačného listu aj tvoje výplody fantázie, ktorými by si chcel ohúriť aj tvojho ex zamestnávateľa.

- rôznorodá práca na zaujímavých projektoch, s ktorými sa nemusíš báť upadnutia do stereotypu
- flexibilný pracovný čas, aby si stihol ísť v stredu doobeda na trhy do Jablonky, či vybehnúť hore na Kubínsku
- platené vzdelávanie a kurzy, pretože čítanie marketérskych skupín ťa marketérom nespraví
- časté teambuildingy ako z divých vajec, či chutné agentúrne raňajky
- partia mladých a jemne sarkastických ľudí, ktorí si sem-tam z teba urobia srandu, ale preto, lebo ťa majú, samozrejme, veľmi radi
- príjemné prostredie v novom oravskom coworkingovom centre NOWORK.SK
- sprcha v práci, keby ťa oblial pot z požiadaviek klienta, alebo z cesty do práce na bicykli
- pretože kde sa robí lepšie, ako v blízkosti Oravskej priehrady či malebných hôr?
- do roboty nemusíš nosiť korbáče, všetci sme z Liptova a Oravy. :)

Fokus.studio je oravská reklamná agentúra, ktorá chce prinášať kvalitu na slovenskej úrovni. Prepájame kreatívu s výkonom a inováciami a záleží nám na tom, aby naši klienti od nás dostávali čo najkomplexnejšie marketingové riešenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť za svoju prácu a jej včasné dodanie, chuť robiť veci kreatívne, kvalitne a efektívne. Nebáť sa, že nevieš všetko - nikto z nás to nevie, no var si s tým spoločne poradíme.