Pridať inzerát

Pracovník logistiky

FOKUS očná optika, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vajnorská 142, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacZákladný plat 800€ brutto + bonusy vo výške 25%.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš nové výzvy a máš zmysel pre detail? Láka ťa práca v optike? V tom prípade si tu správne ! V našom tíme ťaháme všetci za jeden koniec a momentálne si medzi seba hľadáme novú posilu. Spoľahlivosť, zodpovednosť, zapálenosť, angažovanosť a precízna práca nás radí medzi jednotku na slovenskom trhu optík. Chceme byť neustále lepší a preto svoju budúcnosť staviame na zamestnancoch, ktorí budú toto nadšenie s nami zdieľať a pomôžu nám posúvať hranice odbornosti a zlepšovať líderskú pozíciu na trhu. Svoj prvý krok môžete urobiť už práve teraz.

Náplň práce:

  • Zabezpečovanie distribúcie tovaru
  • Priraďovanie a balenie tovaru k zákazkám
  • Základné logistické úkony
  • Telefonická a mailová komunikácia s prevádzkami
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti
  • Pracovná doba na tejto pozícii je od 6:00 - 14:30 hod.

    •    Stabilná práca pre lídra na trhu v oblasti očnej optiky
    •    Tím kolegov, pre ktorých je dôležitá profesionalita, sloboda v práci a vzájomná spolupráca
    •    Možnosť podieľať sa na raste spoločnosti
    •    Okuliare (dioptrické aj slnečné) s výraznou zamestnaneckou zľavou
    •    Odmeny za pracovné výročia
    •    Sladká pozornosť pri narodeninách
    •    Multisport karta

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis, každý zodpovedne zvážime. Kontaktovať budeme vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu. Tešíme sa na tvoje skúsenosti a prípadné osobné stretnutie.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Vážime si každý jeden životopis. V prípade, že sa rozhodneme pre iného uchádzača, nezúfajte, budeme radi, keď nás budete sledovať aj naďalej na našej stránke, LinkedIn, Facebook a možno Vás osloví iná pozícia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Základy ovládania práce s počítačom (MS Word, Excel a Outlook)
  • Manuálna zručnosť
  • Pozitívny prístup k práci
  • Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
  • Motivácia a chuť pracovať

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.