Pridať inzerát

HR Business Partner

FOKUS očná optika, a.s.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiac(finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sú posledné roky v centre tvojho FOKUSU ľudia a máš za sebou skúsenosti, že si trúfneš prevziať riadenie HR, daj nám o sebe vedieť. Sme jednotkou na trhu v očnej optike na Slovensku a v Čechách a hľadáme samostatného partnera pre manažment v oblasti ľudských zdrojov, ktorý sa nebojí výziev. Nemusíš mať dlhé roky skúseností ako manažér. Stačí, ak chceš využiť svoje skúsenosti pri rozvíjaní nášho HR a pôsobiť vo firme, ktorá vo svojom odbore prerástla na lídra na trhu.

  • Riadenie oddelenia ľudských zdrojov
  • Vedenie HR agendy
  • Príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná implementácia v nadväznosti na obchodnú a celkovú stratégiu spoločnosti
  • Nastavenie systémov odmeňovania, hodnotenia a vzdelávania
  • Organizácia a vedenie výberových procesov podľa aktuálnych potrieb spoločnosti
  • Príprava a implementácia plánov pre stabilizáciu zamestnancov a motivačných procesov v spoločnosti
  • Poradenstvo pre manažérov spoločnosti v otázkach HR
  • Analýza personálnych potrieb spoločnosti

  • Stabilná práca pre lídra na trhu v oblasti očnej optiky
  • Tím kolegov, pre ktorých je dôležitá profesionalita a vzájomná spolupráca
  • Potenciál pre osobný rast a rozvoj
  • Možnosť realizácie vlastných nápadov
  • Bonusy na základe výkonov
  • Príležitosť ukázať jedinečný potenciál

Informácie o výberovom konaní

Dajte nám o sebe vedieť! Nástup je možný ihneď!

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis a my sa Vám určite ozveme späť.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každý jeden životopis. V prípade, že sa rozhodneme pre iného uchádzača, nezúfajte, budeme radi, keď nás budete sledovať aj naďalej na našej stránke alebo na facebooku a možno Vás osloví iná pozícia.

V prípade, že ste nenašli ponuku, ktorá by Vás zaujala, ale aj tak si myslíte, že patríte k nám do FOKUS-u, neváhajte sa nám aj napriek tomu ozvať a spoločne sa s Vami porozprávame o ďalších možnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje a personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • Znalosť problematiky riadenia ľudských zdrojov a miezd
  • Znalosť sociálnych a pracovnoprávnych predpisov
  • Organizačné schopnosti, spoľahlivosť, presnosť a schopnosť empatie
  • Pokročilá znalosť práce s Microsoft Office
  • Skúsenosti z retailu a výroby sú výhodou
  • Schopnosť komunikovať s podriadenými a nadriadenými na všetkých úrovniach organizácie
  • Aktívna účasť na HR procesoch, ochota cestovať v rámci Čiech a Slovenska
  • Vodičský preukaz výhodou

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.