Pridať inzerát

Pracovník skladu

FOKUS očná optika, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 750 EUR/mesiac750 EUR/mesiac. Mzda je rozdelená na fixnú a variabilnú časť. 600€ btto je základ a variabilná odmena je 150€ mesačne.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš nové výzvy a máš zmysel pre detailnosť ? Láka ťa optika ? V tom prípade si tu správne ! V našom tíme ťaháme všetci za jeden koniec a momentálne si medzi seba hľadáme novú posilu. Spoľahlivosť, zodpovednosť, zapálenosť, angažovanosť a drobná precízna práca nás radí medzi jednotku na slovenskom trhu optík. Chceme byť neustále lepší a preto svoju budúcnosť staviame na zamestnancoch, ktorí budú toto nadšenie s nami zdieľať a pomôžu nám posúvať hranice odbornosti a zlepšovať líderskú pozíciu na trhu. Svoj prvý krok môžeš urobiť už práve teraz.

Náplň práce:
• príjem tovaru na sklad
• výdaj tovaru
• manipulácia s tovarom, zbalenie a odoslanie
• komunikácia s prevádzkami
• organizácia prepravy tovaru
• spracovanie agendy súvisiace s prepravou

• Možnosti odborného vzdelávania
• Stabilné pracovné miesto
• Pravidelné teambuildingy
• Jubilejné odmeny pri výročiach
• Sladká pozornosť pri narodeninách
• Hlavne skvelý kolektív
• Okuliare (aj slnečné) s výraznou zamestnaneckou zľavou

Informácie o výberovom konaní

Dajte nám o sebe vedieť! Nástup je možný ihneď!
Je to jednoduché a rýchle, pošlite mi Váš životopis, obratom sa s vami spojím a čoskoro ste na palube!

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každý jeden životopis. V prípade, že sa rozhodneme pre iného uchádzača, nezúfajte, budeme radi, keď nás budete sledovať aj naďalej na našej stránke https://fokusoptika.sk/kariera/ alebo na facebooku https://www.facebook.com/Fokusocnaoptika a možno vás osloví iná pozícia.

V prípade, že ste nenašli ponuku, ktorá by Vás zaujala, ale aj tak si myslíte, že patríte k nám do FOKUS-u, neváhajte sa nám aj napriek tomu ozvať a spoločne sa s Vami porozprávame o ďalších možnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Požadovaná prax v odbore nie je nutná, ale výhodou
• Naša predstava je manuálne zručný kandidát
• Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
• Motivácia a chuť pracovať
• Odolnosť voči stresu
• Milý prístup (Nezáleží na tom, či rád pracuješ sám a máš rád svoj kľud, alebo sa s nami rád zasmeješ a budeš tvoriť dobrú náladu. Hľadáme hlavne niekoho, kto sa bude tešiť do práce a objaví lásku k optike :) )

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.

Adresa spoločnosti

Vajnorská 142
83257 Bratislava