Pridať inzerát

Pracovník centrálneho zábrusu v optike

FOKUS očná optika, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiacMzda od 800€, podľa skúseností kandidáta. Zaujímavé spravodlivé odmeňovanie.
  • Termín nástupu: Ihneď, alebo dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Za našu hlavnú misiu považujeme odborne a dostupne riešiť potrebu ľudí lepšie vidieť. V centrálnom zábruse každý deň naši kolegovia preukazujú svoju zručnosť pri spracovaní jednotlivých zákaziek. A teraz hľadáme kolegov, ktorí si tento cieľ taktiež vezmú za svoj a budú nám ho pomáhať realizovať. Hľadáme zručných kandidátov, ktorí majú vzťah k drobnej precíznej práci.
Sme spoločnosť, ktorá prechádza veľkou modernizáciou, nie sme korporát, ale sme spoločnosť, ktorá kladie dôraz na spokojnosť zamestnancov, výsledky a otvorenú komunikáciu. Hľadáme niekoho, kto si vyhrnie rukávy a pôjde do toho s nami. Práca u nás je plná výziev a príležitostí na profesionálny ako aj osobnostný rozvoj.

Náplň práce:
Práca je rozdelená na tri časti - príprava na zábrus, samotný zábrus a kontrola, pričom Vám dáme možnosť vyskúšať si každú jednu z nich a následne uvidíte, v ktorej z týchto rolí ste sa cítili najlepšie, a ktorú by ste radi vykonávali.
• Práca s okuliarovými rámami a s okuliarovými šošovkami - príprava zákazky na samotný zábrus
• Manuálna práca s brusom - výroba a zhotovenie okuliarov
• Kontrola zábrusu a zhotovených zákazok

• Stabilná práca u jednotky v obore očnej optiky
• Priateľský tím kolegov s profesionálnym prístupom
• Motivujúci spravodlivý bonusový systém, ktorý reálne ocení tvoju prácu
• Možnosti odborného vzdelávania a rozvoja prostredníctvom školení našimi profesionálmi v oblasti optiky
• Vysoká miera zodpovednosti a sebarealizácie v danom odbore (je len na tebe ako si oddelenie nastavíš)
• Možnosť podieľať sa na raste spoločnosti
• Okuliare s výraznou zamestnaneckou zľavou (3x ročne dioptrické a 2x ročne slnečné plus doplnky)
• Odmeny za pracovné výročia
• Mnoho ďalších benefitov

Informácie o výberovom konaní

Dajte nám o sebe vedieť, nástup je možný ihneď.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každý jeden životopis. V prípade, že sa rozhodneme pre iného uchádzača, nezúfaj, budeme radi, keď nás budeš sledovať aj naďalej na našej stránke https://fokusoptika.sk/kariera/ alebo na facebooku https://www.facebook.com/Fokusocnaoptika a možno ťa osloví iná pozícia.
V prípade, že si nenašiel ponuku, ktorá by Ťa zaujala, ale aj tak si myslíš, že patríš k nám do FOKUS-u, neváhaj sa nám aj napriek tomu ozvať a spoločne sa s Tebou porozprávame o ďalších možnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax v danej oblasti výhodou, nie podmienkou
• Čo neviete, to Vás naučíme, hlavné je, že máte chuť sa učiť novým veciam
• Vzťah k manuálnej drobnej práci
• Spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
• Motivácia a chuť pracovať

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.

Adresa spoločnosti

Vajnorská 142
83257 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dáša Litvíková
Tel.: +421904552291
E-mail: poslať životopis