Pridať inzerát

Sales Consultant

FLUENTBE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 60 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pojďte do toho společně s námi!

Pracujte a realizujte se ve společnosti Fluentbe. Fluentbe je nadnárodní společnost působící v několika zemích po celé Evropě. V našich řadách máme již více něž 450 zaměstnanců a nadále rozšiřujeme naše řady, v soušasné chvíli hledáme kolegu/kolegyni na pozici sales consultant který/á bude hrdě reprezentovat naši společnost v Čechách a na Slovensku.

Pro tuto práci potřebujeme lid, kteří umí tvrdě pracovat, ale mají smysl pro fair play a hlavně také smysl pro humor, protože i v práci musí být zábava.

ZKUSME SE NAVZÁJEM POZNAT:

  • Víte co dělá tým silným, Můžete pracovat sai na sebe a nebojíte se zodpovědnosti, ale v případě potřeby můžete podpořit i své kolegy z týmu
  • Vždy hledáte způsoby jak dosáhnout cíle, pro výmluvy zde není prostor. Nevidíte problémy, ale výzvy které chcete pokořit
  • Pracujete, protože chcete zjistit , kam se můžete dostat. Chcete se rozvíjet a nekladete si zbytečné překážky
  • Za dobře odvedenou práci očekáváte spravedlivý výdělek. Na tomto světě jsme jen jednou, a proto stojí za to si ho co nejlépe užít

Poznáváte se? Skvěle, tak čtěte dál, ať víte do čeho jdete.

O CO JDE:

  • Tato pozice je především o prodeji. Budete tváří společnosti Fluentbe v České republice
  • Budete se starat o zákazníky kteří již projevili zájem o naše služby a vy budete pomáhat najít správné řešení
  • Vyděláte si velmi zajímavé peníze. Provize nemáme zastropované takže záleží pouze na vaší šikovnosti jakou výplatu si odnesete
  • Budete se rozvíjet díky spolupráci s odděleními ve Španělsku a Polsku
  • Poznáte nové přátele. Čeká na Vás mladý a přátelský kolektiv, pravidelné týmové akce, večírky v různých zemích světa
  • Čekají na Vás také interní soutěže: například o prázdninový zájezd, dovolenou a mnoho dalšího

JAKÉ TO BUDE, AŽ SE K NÁM PŘIDÁTE:

  • Projdete vstupním školením kde Vás naučíme vše potřebné co budete jako prodejce potřebovat - jak vyjednávat, mluvit se zákazníky a vystupovat profesionálně
  • Seznámíte se s kolegy s různých oddělení aby jste věděli na koho se obrátit

VÝHODY PRO VÁS:

  • Práce se zákazníky kteří již projevili zájem o naše služby
  • Lekce angličtiny zcela ZDARMA
  • Homeoffice je u nás zamozřejmostí
  • Žádná práce o víkednu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano