Pridať inzerát

Backend developer - Flowy čarodejník

Flowy, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 000 - 5 000 EUR/mesiacZamestnanecký bonus, teambuilding, mobil, počítač, šperky, občerstvenie, vlastná stolička, keď chceš aj kolegová stolička, svoj vlastný kvet k adopcií a mnoho ďalšieho ťa čaká u nás vo Flowy.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme čarodejníka na úrovni senior (nie vekovo, ale skúsenosťami) p.s. neboj nediskriminujeme :), čo sa bude podieľať na vývoji neskutočne peckového Slovenského produktu Flowy - kompletné skladové a pokladničné riešenia. Používame veľa inteligencie, ako našej, tvojej tak aj umelej :-) (AI) čo značí, že práca na tomto projekte je veľmi zaujímavá. V prípade, že nebude celoživotný lockdown, určite sa strtneš s vďakou od našich spokojných zákazníkov :)

Ako najväčší benefit je bezpochyby šéf, ktorého humor neopúšťa ani cez víkend keď ti radostne oznámi úlohy na ďalší týždeň. (tam ti ale pomôžu naše drobné odporúčania, ktoré sme sa naučili a fungujú :) takže radi posunieme skúsenosti aj tebe.) Ale vážne: ponúkame samozrejme všetky možné benefity hodné IT firmy, takže si ich pokojne môžme prebrať na osobnom pohovore na ktorý ťa srdečne pozývame...

Príď na pohovor, objednáme ti pizzu , pokecáme a zistíš niečo o nás aj ty

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Školu mať nemusíš, škola životom s pc v ruke je najlepší učiteľ :)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Odborník na počítače - Expert
Technológie - Expert
Symfony (PHP framework) - Pokročilý
Štrikovanie - Expert
JavaScript - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

T

Počet rokov praxe

3

Vedieť zapnúť PC, vedieť po práci vypnúť PC.

Sme firma, ktorá stojí za inovatívnym produktom FLOWY