Pridať inzerát

Cukrár/-ka

FLORIL, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Tri vody I. 1771, Malinovo
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 200 EUR/mesiacstravné lístky v hodnote 3,90 eur/odpracovaný deň
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak je pečenie pre Teba okrem práce aj koníčkom, hľadáme práve Teba. Náplňou Tvojej práce bude výroba zákuskov, plnenie toriet a ich zdobenie, dodržiavanie hygienických predpisov. Obvyklou náplňou práce nie je pečenie korpusov, príprava plniek, varenie krémov. Tieto činnosti vykonávajú ďalší naši kolegovia.

Dochádzková prémia za vzornú dochádzku 150 Eur mesačne
Príplatky za soboty
Príplatky za sviatky 100 % priemernej mzdy/hod
Zamestnanecká zľava 70 % na náš sortiment
Práca v moderných ekologických priestoroch s najnovším technologickým vybavením
Pitný režim, kvalitná strojová káva neobmedzene v kuchynke
Dobrý kolektív, firemné akcie

Pracovný čas je rozvrhnutý do 2 zmien, ktoré sa striedajú v 2-týždenných intervaloch nasledovne:
1. týždeň: 5.30 - 14.00
2. týždeň: 11.00 - 19.30

Raz za 2 týždne pracovná sobota s pracovným časom 4.00-12.00. Po pracovnej sobote nasleduje voľno v nedeľu a v pondelok.

Ďakujeme pekne vopred za Vaše zaslané životopisy, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Cukrár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme tímového hráča, s ktorým sa dobre vychádza, človeka, ktorý sa rád učí nové veci, a baví ho cukrárčina. Podmienkou je samozrejme fyzická zdatnosť pre prácu v stoji a ochota pracovať. Vyučenie v odbore nie je podmienkou, radi Ťa zaučíme. Prijmeme aj čerstvých absolventov cukrárskych odborov. Ak si navyše ranné vtáča, budeme si rozumieť :-)

Sme cukrárenská výroba vyrábajúca torty na objednávku, ako aj zákusky od výmyslu sveta pripravené z kvalitných surovín, ktoré dodávame do kaviarní, cukrární a hotelov po celom Západnom Slovensku. Na dennej báze našimi sladkými výrobkami zásobujeme 120 prevádzok., napečieme na desiatky svadieb týždenne. Našou filozofiou je používať najlepšie prísady a pripravovať maškrty tradičnou receptúrou, či už ide o nestarnúce klasiky ako veterník či punčák, alebo koláčiky podľa najnovších svetových trendov. Naše sladkosti vyrábame na slnečnej energii a pri práci nám pomáha množstvo moderných strojov. Sme rodinná firma so šikovným tímom kolegov okolo seba. Sídlime a vyrábame v obci Malinovo iba 10 km od Bratislavy.
Bližšie info o nás nájdete na: www.floril.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tri vody I 1771
90045 Malinovo