Inventurní pracovnice/pracovník s bydlištěm v Banské Bystrici

Flamengo kvety s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáme ženu nebo muže
k provádění inventur do našeho inventurního týmu sestaveného ze tří pracovníků hledáme kolegyni/kolegu. Vaší pracovní náplní bude provádění inventur na našich prodejnách umístěných po celém Slovensku a to pouze v pracovních dnech od pondělí do čtvrtka.
Inventurní komise má k firemním účelům k dispozici automobil, notebook. Každý člen komise pak vlastní čtecí zařízení.

Požadujeme:
* SOU, SŠ vzdělání
* ŘP sk. B - aktivní řidič je podmínkou
* časovou flexibilitu
* zodpovědnost
* bydliště pouze Banská Bystrica
* uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce:
* řízení vozidla
* provádění inventur pomocí čtecího zařízení
* práce na PC spojená s prováděním inventur
* zpětná kontrola správnosti načteného zboží

Výhodou:
* znalost sortimentu
* znalost skladového hospodářství
* praxe v oboru

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
* zázemí stabilní společnosti
* volné dny pátek až neděle
* Sazba 5€/hod
* Cestovné/stravné
* Měsíční odměny

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

zahradníctvo

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme najväčšia sieť kvetinárstiev na Slovensku, prevádzkujúca viac ako 65 maloobchodných prevádzok a stále rastieme. Staňte sa aj Vy súčasťou výnimočného konceptu kvetinárstiev so silným zázemím spoločnosti.