Špecialista Zákazníckeho centra SR & ČR (Back Office) zástup počas MD&RD

Flaga spol. s r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šenkvická cesta, Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 200 EUR/mesiacročné odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívna telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi, obchodnými zástupcami,
vedením spoločnosti
• Spracovanie a vybavenie zákazníckych požiadaviek v požadovanom termíne
• Evidencia a spracovanie zákazníckych zmlúv a úkonov s nimi súvisiacimi
• Archivácia dokumentov v elektronickej podobe a založenie doručených originálov
dokumentov
• Zodpovednosť za vecnú kvalitu poskytovaných informácii zákazníkom a udržovanie
zákazníckej databázy
• Zadávanie zákazníckych údajov a získaných informácii do interného systému
• Aktualizácia cien a cenníkov podľa interných požiadaviek a nastavení zákazníka
• Denná administrácia generovaných upozornení o chybne zrealizovaných úkonoch v
systéme

- možnosť práce formou home-office (podľa dohody)
- zázemie a podpora v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- jasne stanovený provízny systém
- školenia na zvýšenie kvalifikácie
- príspevky na DDS
- bezplatné nápoje na pracovisku (káva, čaj)
- ovocie v zime, nanuky v lete
- firemné akcie
- ročný bonus pri splnení firemných a individuálnych cieľov
- parkovanie
- odmeny za pracovné jubiela

Prosíme o pripojenie písomného súhlasu so spracovávaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skúsenosť s prácou na tejto pozícii sú výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

- Orientácia na zákazníka, ústretovosť, ochota pomáhať
klientom
- Výborné komunikačné a vyjadrovacie schopnosti
- Obchodný duch
- Schopnosť pohotovo reagovať v každej situácii
- Otvorený prístup a chuť učiť sa nové veci
- Dôslednosť , spoľahlivosť
- Príjemný hlas a vystupovanie
- Dynamická, flexibilná osobnosť
- Odolnosť voči stresu
- Odborný a vecný prístup k riešeniu úloh
- Ochota k dlhodobej spolupráci
- Analytické myslenie
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Flaga spol s.r.o. je lídrom v distribúcii LPG v Českej a Slovenskej republike a poskytuje široké spektrum produktov spojených so skvapalneným plynom. Ponúka kompletné riešenia pre vykurovanie a ohrev rodinných domov a podnikateľských objektov, ako aj na technologické účely. Poskytuje všade dostupný, ekologický a ekonomicky priaznivý zdroj energie v podobe skvapalneného plynu v širokej škále tlakových fliaš a prevádzkuje sieť čerpacích stanic pre automobily s pohonom na LPG v ČR a SR. Spoločnosť má v Pezinku stredisko zdieľaných služieb, odkiaľ poskytuje služby zákazníkom v Čechách, na Morave a na Slovensku. Na slovenskom a českom trhu pôsobí od roku 1993, kedy vznikla ako dcerská spoločnosť rakúskej spoločnosti FLAGA GmbH. Jedničkou sa stala po akvizici LPG divízie spoločnosti British Petrol ČR a fúziou so společnostami Český Plyn k.s. a Progas v rokoch 2006 a 2007. Flaga je začlenená pod spoločnosť UGI Corporation, jednu z najväčších spoločností v USA.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov