Pridať inzerát

Technik údržby

FirstFarms Agra M s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plavecký Štvrtok, Plavecký Štvrtok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 6 EUR/hod.6 EUR/ hodina, ostatné zložky mzdy budú predmetom osobného stretnutia
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba a oprava technologických zariadení , budov a strojov
- odstraňovanie porúch
- navrhovanie preventívnych opatrení a inovatívnych riešení
- preberanie zodpovednosti za vykonanie zverených úloh
- plánovanie, riadenie a kontrola vykonaných prác
- spolupráca na vedení tímu zamestnancov údržby

- stravný lístok v hodnote 4,50 EUR
- príplatky za odpracované roky
- možnosť ďalšieho vzdelávania a odborných kurzov
- jazykový kurz
- rôzne firemné spoločenské akcie

FirstFarms Agra M s.r.o je poľnohospodárska spoločnosť so zameraním na chov hovädzieho dobytka. Pracoviskom uchádzača bude farma HD a starostlivosť o technológie, stroje a zariadenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- všestrannosť
- flexibilita
- samostatnosť pri riešení pracovných úloh
- komunikatívnosť
- kladný vzťah k zvieratám

FirstFarms Agra M s.r.o. je súčasťou dánskej skupiny FirstFarms A/S, registrovanej na burze cenných papierov v Dánsku. FirstFarms s.r.o. sa prostredníctvom svojich dcérskych spoločností zameriava na produkciu kravského mlieka a rastlinnú výrobu.
Spoločnosť tvoria dve výrobné divízie a to rastlinná a živočíšna výroba.
Rastlinná divízia má sídlo v Malackách na Vinohrádku. Súčasťou rastlinnej divízie je aj stredisko mechanizácie.
Živočíšna výroba sa nachádza na 4 farmách – Malacky, Suchohrad, Plavecký Štvrtok, Stupava, spoločnosť chová 2900 ks mliečneho dobytka a kultivuje cca 9500 ha ornej pôdy. Skupina FirstFarms chce patriť medzi najväčšie a najlepšie spoločnosti vo svojom segmente v Európe.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FirstFarms Agra M, s.r.o.
Vinohrádok 5741
901 13 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Stachovičová
E-mail: poslať životopis