Pridať inzerát

Stavbyvedúci

Firma Beleš s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 200 EUR/mesiacFinálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vážime si kvalitnú a dobre odvedenú prácu. Sme zohraný team, do ktorého hľadáme stavbyvedúceho v oblasti pozemných a inžinierskych stavieb. Našou prioritou je bezpečnosť,kvalita a zodpovednosť vo všetkom, čo robíme, ako aj spokojnosť našich zamestnancov.

Priorita našej činnosti spočíva v realizácii stavieb v generálnej dodávke, čo sa nám darí
predovšetkým vďaka špičkovým a profesionálnym ľuďom.

-vedenie,riadenie a koordinácia pridelených stavebných projektov na základe harmonogramu a projektovej dokumentácie
-posudzovanie projektovej dokumentácie a znalosť v odbore stavebníctva
-organizovanie a riadenie pracovných skupín na pridelených stavbách
- dodržiavanie technologických postupov
-prerozdeľovať kompetencie podriadeným stavebným majstrom a zamestnancom
-zabezpečiť a operatívne riadiť nasadenie potrebných pracovných kapacít a stavebnej mechanizácie
-komunikácia so subdodávateľmi a investormi
-sledovať spôsob a postup stavby v súlade so zachovaním BOZP a PO
-príprava podkladov pre fakturáciu
-viesť dokumentáciu a potrebnú administratívu o postupe prác na stavbe(podrobné vedenie stavebného denníka)

-komfortné Ubytovanie v sídle spoločnosti bezplatne
-ohodnotenie za dobre vykonanú prácu v rámci dohodnutých termínov
-cestovné náhrady
-stabilná práce v serióznej stavebnej spoločnosti
-celoročná práca

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme zaslať na adresu: info@firmabeles.sk
Prípadné otázky na mob.č. 0905859704

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
CENKROS - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky- Stavbyvedúci
-dôslednosť
-samostatnosť
-lojálnosť
-vytrvalosť
-zodpovednosť
-orientácia na tímovú prácu
-cit pre detail

Rodinná Stavebná spoločnosť zo sídlom v Stupave , ktorá je na trhu už 29 rokov a je zameraná na pozemné a inžinierske stavby . Poskytuje komplexné služby v procese výstavby občianskych a bytových stavieb, prevádzkovo-administratívnych budov,polyfunkčných objektov,rekonštrukcií ,nadstavieb byt.domov , stavieb rodinných domov , zatepľovacích prác, inžinierskych sietí a vlastných developerských projektov pôsobiaca v Bratislavskom kraji.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Rímska 5
900 31 Stupava

Kontakt