Pridať inzerát

Dispečer pro Českou republiku a Slovensko

Finsterwalder Transport & Logistik GmbH

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Německo
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 300 - 3 000 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

VAŠE projekty:

  • Dispozice a kontrola dílčích a celých nákladů ve východní Evropě s vlastním i externím vozovým parkem v mezinárodní dálkové dopravě.
  • Zpracování objednávek zákazníků
  • Nákup nákladového prostoru
  • Denní plánování tras, sledování přepravy a dohled nad řidiči.

Toto je VAŠE kvalifikace

  • Víte, co se vyžaduje při mezinárodním plánování.
  • Máte zkušenosti se systematickým zajišťováním nákladového prostoru a znáte trh nákladní dopravy.
  • Kvalita a náklady jsou pro vás důležité
  • Sebevědomě komunikujete a v případě potřeby jednáte asertivně
  • Mluvíte česky a/nebo slovensky a také německy a anglicky.

Co vám nabízíme

  • Plochá hierarchie a mezinárodní tým
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou a jistá práce v rodinném podniku
  • Příležitosti pro budoucnost v expandujícím odvětví

Vaše pracoviště se nachází v Türkheimu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity