Pridať inzerát

HR manager na polovičný úväzok

Finax, o.c.p., a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: ROSUM, Bajkalská, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacMzda za polovičný úväzok. Konečná výška sa bude odvíjať od znalostí a schopností uchádzača. Bonusy na základe výkonnosti firmy aj jednotlivcov.
  • Termín nástupu: 1.1.2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovnú personálnu manažérku. Aktuálne sa personalistike vo Finaxe venujú naši manažéri z rôznych oddelení. Túto agendu by sme radi prenechali niekomu, koho baví personalistika rovnako, ako nás bavia financie, IT, marketing...

Ideálnym kandidátom je skúsená personalistka po materskej dovolenke, ktorá hľadá prácu v mladom a dynamickom kolektíve na polovičný úväzok, aby sa popri pracovným povinnostiam mohla dostatočne venovať aj svojej rodine. Jednoducho hľadáme profesionalitu a ponúkame flexibilitu.

Vieme, že úšpešnú firmu tvoria kvalitní zamestatnci. Máme veľkú radosť, že Finax je vnímaný veľmi pozitívne, o čom svedčia aj naše Google recenzie. Je to aj vďaka tomu, že náš tím tvorí už takmer 40 profesionálnov.

Najbližšie tri roky chceme narásť počtom ľudí zhruba na dvojnásobok. S personalistikou bude u nás treba začať od podlahy a postupne vystavať špičkovo fungujúci nábor a budovať spokojný tím ľudí.

Pre úspešného kandidáta máme aj pracovnú výzvu. Časť ľudí, ktorých budeme v najbližších rokoch prijímať, budú tvoriť zahraniční kandidáti pre naše európske pobočky.

Firemná kultúra je pre CEO firmy, Juraja Hrbatého, jedna z najdôležitejších vecí vo firme. Preto hľadá kvalitného personálneho manažéra, ktorý bude rozumieť jeho ľuďom a udrží ich vo Finaxe spokojných.

Flexibilný úväzok, kombinovaná práca z domu a z kancelárie.

Pošlite mi prosím Váš štrukturovaný životopis a k tomu pár slov čo vás najviac zaujalo na ponuke.

Priebežne budeme reagovať na vaše životopisy a určovať termíny pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Personalistika

Počet rokov praxe

3

Akýkoľvek ďalší stredoeurópsky jazyk výhodou.
Uprednostníme kandidáta, ktorý sa rozumie financiám alebo pracoval v tomto sektore.
Prosíme, aby váš životopis obsahoval informáciu o vašej zaočkovanosti proti COVID-19.

Finax je obchodník s cennými papiermi, licencovaný Národnou bankou Slovenska. Sme mladý start-up, ktorý priniesol na stredoeurópsky trh jednoduchú formu investovania prostredníctvom populárnych fondov ETF. Viac informácií o nás nájdete na webovej stránke www.finax.eu