Láka Vás práca vo finančnom sektore? Tak sa pridajte do nášho tímu! Hypotekárny špecialista/špecialistka.

Finanzpartner reality excell s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania.
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finanzpartner patrí k lídrom poskytovania finančných služieb na Slovensku. Ponúka kvalitný servis, aj preto sa náš tím neustále rozširuje a ponúka možnosti veľkej sebarealizácie. Ak premýšlate o zmene kariéry, bavia Vás financie a radi by ste vo svojej práci využívali, tak neváhajte a pridajte sa k nám.

Vašou náplňou práce bude:

- aktívne vyhľadávanie klientov,
- vytváranie a udržiavanie vzťahov s klientmi,
- poskytovanie profesionálneho poradenstva klientom,
- zisťovanie možností financovania,
- vytváranie úverových ponúk, ktoré budú šité priamo na mieru pre daných klientov,
- profesionálna komunikácia s hypotekárnymi špecialistami bánk,
- mať ochotu neustáleho vzdelávanie sa vo svojom obore,

Benefity, ktoré pre Vás ponúkame:

- flexibilný pracovný čas,
- vlastný team management,
- firemné vizitky,
- kancelárske priestory,
- stabilitu silnej spoločnosti,
- možnosť karierneho postupu,
- kvalitný odborný a osobnostný rozvoj,
- práca so skúsenými lídrami
- výborný provízny systém odmeňovania,...

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor do kancelárii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Ak sú vašimi schopnosťami: samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita, obchodný duch, lojalita a disponujete aj motorovým vozidlom, tak máte všetko potrebné k tomu, aby ste sa stali úspešným hypotekárnym špecialistom v našej spoločnosti.

Spoločnosť Finanzpartner úspešne pôsobí na slovenskom finančnom trhu už niekoľko rokov, počas ktorých vybudovala a upevnila svoje postavenie kľúčového partnera pre mnohé finančné inštitúcie. Od roku 2010 Finanzpartner expanduje i medzinárodne a súčasnosti má rozsiahlu sieť pobočiek. V roku 2013 vstúpil Finanzpartner do strategického partnerstva s jednou s najväčších slovenských realitných kancelárií, ktorá disponuje viac ako 15 ročnými skúsenosťami na realitnom trhu, prepracovaným know how, ako aj stabilným a vysoko kvalifikovaným odborným tímom tvoriacim centrálu spoločnosti. Týmto spojením Finanzpartner získal neoceniteľného partnera na realitnom trhu a s ním i kvalitné portfólio klientov a nehnuteľností.