Pridať inzerát

Skladník - vodič

FIMLUX, s.r.o.

  • Miesto práce: Palúčanská 121/32, Liptovský Mikuláš-Palúdzka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s tovarom - nakládka, vykládka tovaru - drevené dosky, parkety (manuálne aj VZV ), udržiavanie poriadku a prehľadu v sklade, rozvoz tovaru k zákazníkom, príprava tovaru na vyskladnenie.

stravné formou platobnej karty, parkovanie v mieste pracoviska, sklad v blízkosti kancelárskych priestorov

Žiadosti zasielať mailom na uvedenú adresu, na pohovor budeme volať na základe zaslanej žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, fyzická zdatnosť, praktické myslenie, obsluha VZV, zmysel pre poriadok, chuť pracovať a získavať nové vedomosti

FIMLUX je progresívne rastúca spoločnosť zameraná na predaj a montáž drevených terás, parkiet a obkladov. Náš skúsený pracovný tím má za sebou tisíce realizovaných m2 pre významné stavebné a developerské spoločnosti. Za uplynulé obdobie výrazne narástol dopyt po našich službách, preto hľadáme spoľahlivých pracovníkov, ktorí posilnia náš kolektív.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Palúčanská 32
031 01 Liptovský Mikuláš