Pridať inzerát

Stolár - montážnik

FIMLUX, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 580 - 2 000 EUR/mesiaczamestnanec: základná mzda + odmena podľa výkonu, SZČO - podľa cenníka prác, dohodou
  • Termín nástupu: 01.05.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do zamestnania alebo živnostníkov so skúsenosťou v odbore - montáž exteriérových terás a obkladov, pokládka interiérových podláh, zhotovenie drobných drevených stavieb - altánky, prístrešky, prístavby k mobilným domom. Práce realizujeme na celom území SR.

Garantujeme prácu počas celej sezóny, zodpovedajúce finančné ohodnotenie a prácu v stabilnej spoločnosti s históriou a kvalitnými referenciami.

Žiadosti zasielať mailom na uvedenú adresu, na pohovor budeme volať na základe zaslanej žiadosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

praktické myslenie, spoľahlivosť, kvalitne vykonaná práca, zodpovednosť

FIMLUX je progresívne rastúca spoločnosť zameraná na predaj a montáž drevených terás, parkiet a obkladov. Náš skúsený pracovný tím má za sebou tisíce realizovaných m2 pre významné stavebné a developerské spoločnosti. Za uplynulé obdobie výrazne narástol dopyt po našich službách, preto hľadáme spoľahlivých pracovníkov, ktorí posilnia náš kolektív.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Palúčanská 32
031 01 Liptovský Mikuláš