Pridať inzerát

Administratívny pracovník/pracovníčka - Recruiter

FILAS Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiacUvedená mzda predstavuje minimálnu fixnú odmenu. Finálna mzda bude závisieť od pracovného výkonu. Za každého úspešne zamestnaného uchádzača o zamestnanie bude k fixnej mzde pripočítaná odmena. Finálna mzda tak môže byť o niekoľko 100 Eur vyššia.
  • Termín nástupu: 03.01.2022

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nábor a vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie, všade kde Ťa napadne;
- administratíva spojená s výkonom práce zamestnancov (evidencia hodín, zasielanie a tvorba zmlúv a ostatných dokumentov súvisiacich s pracovným pomerom);
- administratívna práca podľa pokynov konateľa;

- firemný notebook a telefón aj na súkromné účely;
- príjemné, vysoko neformálne prostredie - je nám jedno, v čom prídeš do práce, podstatné je to, čo robíš, nie ako vyzeráš;
- Home office je čiastočne možný, väčšinou Ťa však budeme potrebovať v naozajstnom office (ak je to potrebné, môžeš z času na čas robiť aj z domu);
- žiadne pípačky, ak si niečo potrebuješ vybaviť počas pracovnej doby, nikto Ti brániť nebude (ak nebudeš vybavovať každý deň a prácu budeš mať spravenú);
- ak si milovníčka/milovník kávy, kúpime aj kvalitný kávovar;
- raz za mesiac Ťa vyšleme masáž.

V prípade záujmu nám pošli životopis, alebo kľudne rovno zavolaj. Stretneme sa a uvidíme, či si obojstranne sadneme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra so zameraním na rakúsky pracovný trh.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Canva - Základy

Počet rokov praxe

2

- trochu pokročilejšia Nemčina - nemusíš vedieť reálne sprechovať o živote, musíš však zvládnuť písomnú komunikáciu (nebudeš písať žiadne slohy, ale treba vedieť vyjadriť, čo po niekom chceš) - ak máš chuť, ľahko sa do toho dostaneš;
- nemeckú gramatiku síce na 100 % ovládať nemusíš, ale slovenskú by si mal/a mať v malíčku;
- musíš rád/rada komunikovať s ľuďmi - predstavuje to veľkú časť práce - "lenivá huba, hotové nešťastie" síce neplatí v živote generálne, v tejto práci však áno;
- zmysel pre systematickosť a lásku, pokojne aj úchylku k detailom;
- aspoň trochu pokročilé skills vo Worde a Exceli, aspoň niečo z grafiky by bolo vítaným bonusom;
- nesmieš sa báť zodpovednosti a riešenia problémov. Dostaneš úlohu a urobíš čo vieš, aby bola splnená. Keď nebudeš vedieť, nikto Ti hlavu neutrhne, opýtame-vyriešime a nabudúce už vedieť budeš. Vždy si pomôžeme, na strach z pýtania sa, ale ani na vodenie za ručičku nemáme priestor;

Ako v každej práci, aj u nás je občas stres, ale snažíme sa niečo vytvoriť a to bez občasného tlaku nejde. Chceme niekoho, kto sa toho nebojí a kto s nami bude jedna ruka, s kým sa zasmejeme, spoločne si zanadávame a možno aj spolu trochu povyrastieme.

FILAS Group je skúsená personálna agentúra zameraná na rakúsky pracovný trh. Postupom rokov sme si v Rakúsku vybudovali sieť spoľahlivých zamestnávateľov tak, aby sme vám mohli zabezpečiť všetky vaše požiadavky.

Naším cieľom je vaša spokojnosť, čo znamená nie len sprostredkovanie dobrej, stabilnej práce, ale aj poskytovanie neustáleho poradenského a asistenčného servisu spojeného s výkonom zamestnania v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.