Pridať inzerát

Obsluha motokár

FIBO Karting, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárňanská cesta 3, Nové Zámky-Dolná kapsa
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 900 EUR/mesiacodmeny
  • Termín nástupu: Jún
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha motokár, údržba motokár, dráhy a halových priestorov, komunikácia so zákazníkom, práca s PC

neobmedzený vstup do firemnej telocvične s posilňovňou, jazdy na motokárach

Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov spĺňajúcich kritéria na výkon funkcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Technické myslenie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné schopnosti, manuálna zručnosť, technické myslenie, zodpovednosť, schopnosť pracovať v kolektíve, práca s ľuďmi,

Sme rodinný podnik FIBO Karting motokárová hala v Nových Zámkoch, ktorá ponúka šport a zábavu v jednom. Na svoje si prídu rodiny s deťmi aj nadšení pretekári. Organizujeme aj motokárové preteky, firemné akcie, narodeninové oslavy. Ponúkame možnosť jazdenia na motokárach s príjemným posedením u nás v bare a na terase.