Pridať inzerát

Zamestnanec logistiky a zákazníckeho servisu

Fiamm Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Turňa nad Bodvou
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 050 EUR/mesiac- prémie za predaj v ks a tržbách - bonus za odjazdené km na služobnom motorovom vozidle - príspevok na dovolenku vo výške 330,00 EUR - ročná odmena v závislosti plnenia plánu - odmena pri pracovnom výročí - priemerná mesačná mzda po započítaní finančných bonusov 1.300,00 EUR
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Distribúcia tovaru k zákazníkom
- Predaj tovaru - fakturácia a hotovostný predaj
- Príjem a výdaj tovaru zo skladu
- Administratívne práce spojené s činnosťou obchodu

- Týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- Doplnkové dôchodkové sporenie po skončení skúšobnej doby 40,00 EUR/mesačne
- Finančný príspevok na stravovanie 3,70 EUR
- Služobný mobilný telefón - nekonečné volania a SMS
- Stabilná spoločnosť s férovým prístupom

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním osobných údajov spoločnosťou Fiamm Slovakia, s.r.o. v súlade s NARIADENÍM EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Radi by sme Vás upozornili, že kontaktovať Vás budeme iba v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými základnými požiadavkami.
Štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku zašlite na emailovú adresu uvedenú v kontaktných údajoch do 28.10.2022.
Do predmetu správy uveďte pozíciu o ktorú sa uchádzate

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť SAP výhodou - nie je podmienka
- Skúsenosti s vedením VZV - výhodou
- Dobrý fyzický stav z dôvodu manipulácie s ťažkými bremenami - štartovacie batérie
- Vodičský preukaz skupiny B s praktickou skúsenosťou pri vedení vozidla

Spoločnosť Fiamm Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou talianskej spoločnosti Fiamm Energy Technology S.p.A. a súčasťou Showa Denko K.K. Group. Na slovenskom trhu pôsobí viac ako 25 rokov, predmetom činnosti je veľkoobchod a maloobchod so štartovacími batériami a záložnými zdrojmi z produkcie materskej spoločnosti značky FIAMM a AKUMA