Pridať inzerát

FG Energy Sp. z o. o. Sp. k.

Koordinátor oddělení realizací - FG Energy Sp. z o. o. Sp. k.

Společnost FG Energy je dynamicky se rozvíjející společností s dlouholetými zkušenostmi v oblasti řízení, organizace a realizace projektů po celém světě. Naše společnost se skládá z týmu vynikajících specialistů s nadprůměrným potenciálem a vášní přijímat nové výzvy. Spolupráce s námi znamená účast na unikátních projektech a možnost spolupráce v mezinárodních týmech. S námi máte příležitost neustále získávat nové zkušenosti a používat nejmodernější řešení a technologie. Pro svoji českou dceřinou společnost FG Energy s.r.o. hledá pracovníky do kanceláře v centru Ostravy.

Pracovní pozice: Koordinátor oddělení realizací

Náplň práce:

  • Zkušenost s vedením zaměstnanců
  • Kontrola a sledování úrovně poskytovaných služeb a spokojenosti klientů
  • Zavádění vylepšení a kontrola kvality fotovoltaických instalací
  • Vyřizování stížností
  • Koordinace a řízení zaměstnanců

Předpoklady

  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Komunikativnost, samostatnost, kreativita
  • Vysoce rozvinuté organizační schopnosti
  • Ovládání práce na PC – MS Office

Co Vám nabízíme?

  • Zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
  • Práce na plný úvazek
  • Motivující mzdové ohodnocení a odměny
  • Práce v mladém a přátelském kolektivu
  • Možnost rozvoje, rozšiřování znalostí a zkušeností, školení v oboru
  • Nezbytné pracovní nástroje – notebook, telefon

Informace o pozici:

Místo pracoviště:
Ostrava
Plat:
35 000 - 45 000 Kč/měsíc
Poslat společnosti životopis