Pridať inzerát

Čašník / čašníčka La Hacienda Košice

FF1 s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mäsiarska 430/8, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 100 EUR/mesiacĎalšie fin. benefity, na mzde sa dá dohodnúť podľa schopnosti uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu a rád spoznávaš svetové kuchyne?
Do nádherného konceptu La Hacienda v srdci Košíc hľadáme usmievavých, proaktívnych ľudí , ktorý majú záujem pracovať v skvelom kolektíve.

Prax v obore ako aj jazykové schopnosti sú plusom pri užšom výbere záujemcov.
Istota pracovnej pozície aj počas pandémie. (zamestnancom bola poskytnutá práca aj v doterajších pandémiách)

Práca na tejto pozícií zahŕňa:
-obsluha zákazníkov
-prijímanie objednávok z kuchyne
-servírovanie nápojov z nápojovej karty a vín
-vítanie a usádzanie hostí
-poskytovanie rád pri výbere pokrmov a nápojov
-práca v príjemnom mladom kolektíve
-udržiavanie čistoty a poriadku v reštaurácii
-obsluha hostí a návštevníkov reštaurácie

-prax v obore nutná!

Prosíme o zaslanie CV aj s fotkou.
manager@lahacienda.sk

-Ponúkame Vám zázemie v stabilnej gastronomickej spoločnosti v Košiciach a okolí Košíc
-Istota pracovnej pozície aj počas pandémie. (zamestnancom bola poskytnutá práca aj v doterajších pandémiách
-Dobré platové podmienky, firemné akcie
-Zamestnanecká strava
-Finančné benefity
-Zamestnanecká zľava vo všetkých našich prevádzkach aj pre svojich blízkych
-Možnosť karierného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelové, gastronómia

Prax na pozícii/v oblasti

hotelierstvo, gastronómia

Počet rokov praxe

2

-komunikatívnosť
-chuť pracovať
-flexibilita
-prijemné vystupovanie
-zmysel pre poriadok a čistotu

Mexická reštaurácia a bar La Hacienda v centre Košíc. Pestré farby, letná terasa, príjemná hudba, usmievavý personál s kvalitným jedlom a osviežujúcimi drinkmi či pravou mexickou tequilou. Reštaurácia a bar s kvalitným produktom v súlade s profesionálnym prístupom k zákazníkovi, sú naše hlavné ciele ktorých sa držíme.

Adresa spoločnosti

Mäsiarska 430/8
040 01 Košice - mestská časť Juh