Pridať inzerát

Koordinátor/-ka nákupu - junior asistent /-ka

FF Systems, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hliník nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 - 1 200 EUR/mesiacMinimálne 950 € brutto a viac v závislosti od znalostí a skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá strojárskou výrobou revíznych dvierok a podlahových poklopov.
Hľadáme k nám nového kolegu / kolegyňu, ktorého pracovnou náplňou bude:
- riadenie dodávateľov tak, aby bol zabezpečený plynulý výrobný proces,
- riešenie problémov s dodávateľmi, riešenie urgentných dodávok,
- zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu a termínov pri obstarávaní strategických materiálov,
- spracovanie objednávok a faktúr

- možnosť odborného rastu a dynamické pracovné prostredie,
- ročný bonus (13. plat a 14. plat),
- flexibilný pracovný čas,
- iné benefity.

Nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti vývoja, výroby a predaja systémových riešení prekrytí revíznych otvorov v stavebníctve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické výhodou

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosť z oblasti nákupu preňho / pre ňu veľkou výhodou,
- uchádzač sa musí dohovoriť po anglicky, alebo nemecky nakoľko bude neustále komunikovať s dodávateľmi a s materskou spoločnosťou,
- používanie balíka programov MS Office,

Výroba a predaj revíznych systémov pre stavebný priemysel
Revízne dvierka
Podlahové poklopy
Šachtové poklopy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov