Pridať inzerát

Zvárač - zámočník

FF Systems, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hliník nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,25 - 9,4 EUR/hod.Základná mzda 7,25 EUR/hod + variabilná zložka do 30 %. Mzdové podmienky sa odvíjajú od skúseností uchádzača.
  • Termín nástupu: 01.12.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca na dielni vo výrobnom závode
- Podľa výrobnej dokumentácie zostavenie dielcov do hrúbky do 4 mm do prípravkov, zváranie metódou TIG alebo MIG
- následne konečné zloženie a opracovanie zvarov brúsením
- hmotnosť výrobkov do 40 kg

- stabilná práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie vo výrobnom závode
- motivujúce finančné ohodnotenie podľa výkonu
- 13 a 14 plat ( podľa interných pravidiel spoločnosti )
- práca na rannú smenu

V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis v slovenskom jazyku. Budeme spätne kontaktovať uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Zámočník - výhodou

- prax v zváraní metódou TIG / Al a nerez /
- precíznosť, manuálna zručnosť
- samostatnosť a zodpovednosť pri práci
- čítanie výkresovej dokumentácie

Výroba a predaj revíznych systémov pre stavebný priemysel
Revízne dvierka
Podlahové poklopy
Šachtové poklopy

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov