Pridať inzerát

Vodič/Strojník/Žeriavnik

FERRMONT, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/hod.finálna výška mzdy bude dohodnutá na stretnutí v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie nákladného auta , preprava, nakládka a vykládka materiálu a tovaru
- obsluha hydraulickej ruky, zdvíhanie, spúšťanie a manipulácia s materiálom na stavbách
- spolupráca so stavebnou čatou na realizovaných zákazkách
- realizácia stavieb po celom území SR
- strojnícky alebo žeriavnicky preukaz

- pre uchádzačov s trvalým pobytom vzdialeným aspoň 40 km od sídla našej spoločnosti možnosť využitia firemného ubytovania
- seriózne ohodnotená práca
- zabezpečené pracovné ochranné oblečenie
- dynamické pracovné prostredie
- dlhodobé zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

2

-platné osvedčenia a prax s hydraulickou rukou - vítané, prípadne firma zabezpečí školenie a prax
-kvalifikačná karta vodiča, tachografová karta
-lekárska prehliadka a psychotesty
-výborné orientačné schopnosti
- preukaz viazača bremien - vítaný
-pracovitosť a svedomitosť

Spoločnosť Ferrmont pôsobí na trhu od roku 1994 ako významný dodávateľ technológií pre čistenie odpadových vôd. S využitím najnovších a najmodernejších technológií dokáže využiť samočistiacu schopnosť prírody a vybudovať na mieru ušitú čistiareň odpadových vôd, čím prispieva k zlepšeniu kvality všetkých foriem života na zemi.
Ponúkame Vám prácu v stabilnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, v prevažne mladom kolektíve a v príjemnom pracovnom prostredí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Žaneta Gogolová
Tel.: +421903771751
E-mail: poslať životopis