Pridať inzerát

Administratívny pracovník - asistent

FERMO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 320 - 400 EUR/mesiacFinálna ponuka závisí od skúseností a zručností kandidáta. Možnosť práce na dohodu (brigáda) alebo skrátený pracovný úväzok
  • Termín nástupu: IHNEĎ
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie hladkého chodu kancelárie
- osobný, telefonický a e-mailový kontakt so zákazníkmi a zamestnancami spoločnosti
- evidencia došlej a odoslanej korešpondencie
- ad hoc administratívne úlohy v duchu "práve je potrebné toto"

- pestrá a dynamická práca v malom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie
- firemný notebook a telefón

Hľadáme asistenta/asistentku na administratívnu prácu v Galante. Ponúkame férové mzdové ohodnotenie, komplexné zaškolenie a flexibilný pracovný čas.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, zašlite prosím svoj profesijný životopis na adresu [email protected] Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť maďarského a anglického jazyka výhodou
- výborné komunikačné a organizačné zručnosti
- príjemné vystupovanie
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- digitálna a informačná gramotnosť
- dobrá znalosť práce s balíkom MS Office

Spoločnosť FERMO, s.r.o., sa zaoberá vnútroštátnou a medzinárodnou autobusovou prepravou osôb na území Slovenskej a Maďarskej republiky. Spoločnosť vznikla v roku 2009. Prioritou spoločnosti je bezpečnosť, komfort a flexibilita pri poskytovaní prepravných služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov