Pridať inzerát

Vodič/ka pre Bolt, nástupný bonus 1 000 EUR

Ferbox s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontaktujte nas prosim telefonicky (0944 045 708). Je to rychlejsie pre Vas aj pre nas ako pisat zbytocne e-mail a cakat na odpoved. Ponukame pohodovu pracu, kde si sam sebe panom a urcujes si sam svoju pracovnu dobu- kedykolvek mas chut pracovat, zapnes sa v Bolt aplikacii a pracujes. Kedykolvek mas jazdenia dost, sa v aplikacii vypnes. Mozes pracovat na svojom aute alebo na nasom aute. Vsetci nasi vodici, ktori pracuju 8 hodin denne, 5 dni v tyzdni, zarabaju nad 1 000 eur mesacne cisteho po odpocitani prenajmu auta, oprav auta, paliva aj vsetkych dalsich nakladov. Sikovni vodici zarabaju aj podstatne viac. Roboty je tolko, ze sa nezastavis. Vodici najcastejsie akceptuju objednavku skor ako dokoncuju sucasnu objednavku, takze necakaju na klientov, ale objednavok je tolko, ze ak si sikovny, vies si velmi slusne zarobit. Ak chces rozvazat jedlo, nepotrebujes ziadne specialne doklady. Staci Ti vodicsky preukaz a chut pracovat. Ak chces robit vodica taxi sluzby, potrebujes preukaz vodica taxi sluzby, ale pomozeme s vybavenim aj preplatime naklady na ziskanie preukazu vodica taxisluzby plus dostanes nastupny bonus 1 000 eur. Preukaz vodica taxi sluzby je velmi lahko ziskat. Ak si to chces len vyskusat, mozes si dat skusobne 3 hodiny roboty s garantovanym cistym prijmom 50 eur za 3 hodiny po odpocitani vsetkych nakladov, aby si videl/a, aka super robota to je a potom sa rozhodnes, ci mas zaujem pre nas pracovat alebo. Pracovat mozes v Bratislave, Kosiciach, Banskej Bystrici, Galante, Hlohovci, Holici, Martine, Nitre, Piestanoch, Poprade, Presove, Trencine, Trnave, Zvolene, alebo v Ziline. Nevahaj nam zavolat na 0944 045 708. Tesime sa na spolupracu s Tebou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

partner Bolt

Adresa spoločnosti

Karpatské námestia 10A
831 06 Bratislava - mestská časť Rača