Pridať inzerát

Manipulant/Skladník

Felss Rotaform s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Ilava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,4 EUR/hod.K základnej mesačnej mzde sú ďalšie zložky mzdy: + dochádzkový bonus - 30 Eur/mesiac + mesačný bonus 120 Eur/ mesiac
  • Termín nástupu: 30.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem a vykládka materiálu, vratných obalov a iného tovaru
Zaskladnenie materiálu a vratných obalov
Vyskladnenie materiálu podľa výrobných objednávok
Príprava vratných obalov pre kontrolu kvality dielov
Balenie a značenie hotovej produkcie
Príprava hotových dielov na expedíciu
Expedícia a spolupráca pri nakládke hotovej produkcie
Spolupráca pri inventúrach
Práca s VZV
Prax na vysokozdvižnom vozíku podmienkou
Nakladanie s odpadmi
Likvidácia nezhodných dielov
Dodržiavanie čistoty na pracovisku
Spolupráca s ostatnými oddeleniami pri odstraňovaní nezhôd a problémov
Dodržiavanie zásad 5S, BOZP, PO a environmentálnych požiadaviek
Plnenie pokynov a ostatných úloh podľa pokynov nadriadeného

Stabilné zamestnanie
Mesačný bonusový systém do výšky 150 €/ mesiac
Príspevok na stravu v hodnote 4,00 €, hradí 100% zamestnávateľ
Každý mesiac príspevok na občerstvenie v hodnote 5 €
Výučba Anglického a Nemeckého jazyka
Letné a zimné teambuildingy
Ročný bonus na základe dosahovaných výsledkov spoločnosti
Možnosť kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Manuálna zručnosť, spoľahlivosť, fyzická zdatnosť
Prax v oblasti logistiky a skladovania min. 1 rok
Platné oprávnenie na VZV

Rozvíjajúca sa dcérska spoločnosť nemeckého koncernu, ktorý je subdodávateľom pre automobilový priemysel. Spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov z kovu unikátnou technológiou tvárnenia za studena.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov