Pridať inzerát

Podpora a administrácia E-shopu

Feetboard s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 EUR/mesiac700€ (živnosť) + 100-300€ možnosť mesačnej odmeny
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú pozíciu v oblasti:
- administrácií e-shopu
- Práca je na pravidelnom pracovisku / neskôr možnosť aj home-office
- Spracovanie objednávok
- Písomná a ústna komunikácia so zákazníkmi na dennej báze (tel., e-mail)
- Riešenie reklamácií

Plat do budúcnosti záleží od Vašich schopností a Vašej húževnatosti, v skúšobnej lehote (3 mesiace) ponúkame 700€ + 100-300€ možnosť mesačnej odmeny.

Pracovná doba je 8 hodín denne PO-PI (8:00-16:00)

Sme firma zaoberajúca sa internetovým predajom. E-shopy prevádzkujeme na SK, v CZ a v HU. Sme mladý kolektív a hľadáme človeka, ktorý má aspoň základné skúsenosti s telefonickou a e-mailovou komunikáciou.

Zaškolenie je samozrejmosť a netrvá viac ako 2-3 týždne. Po zaškolení fungujete samostatne a dostávate samostatnú kanceláriu. Pracovné miesto sa nachádza v Martine.

Naše výhody:
-skoro 5 ročná prax v danom biznise
-možnosť kariérneho rastu (finančného aj profesného)
-mladý kamarátsky kolektív

Pokiaľ budete naším požiadavkám vyhovovať, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Preto prosím ku CV prikladajte aj kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Gmail - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:

-komunikatívnosť
-strojopis a pravopis
-znalosť Excel, Word, Gmail
-výhody (nie podmienky) sú ak máte skúsenosti s:
1. Woocomerce (worpdress), Atomer a pod. redakčné systémy.

Sme firma zaoberajúca sa internetovým predajom hoverboardov a elektrických kolobežiek. E-shopy prevádzkujeme na SK, CZ a v HU.

Adresa spoločnosti

Ratkovo 48
038 54 Martin