Pridať inzerát

Grafik (možnosť ubytovania) - Nivy

FaxCopy a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac1 000 - 1 300€, základná mzda 6€
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na predajni Faxcopy na Nivách nám chýba jeden kolega alebo kolegyňa. Sme malá predajňa s dobrými výsledkami.
Čo budeš robiť?
- predstavu zákazníka zrealizuješ do podoby grafického návrhu - napr. vizitky, pozvánky, diplomy ...
- návrh v PC, prenesieš do podoby grafického produktu - potlač trička, hrnčeka...
- medzi práce grafika patrí aj finalizácia, väzba, rezanie, laminovanie, tlač, kopírovanie, scanovanie, tlač fotografií...
- niektoré zákazky nám chodia emailom alebo do e-shopu
- ak budeš mať pauzu s grafikou, môžeš sa realizovať pri obsluhe zákazníkov
- za hotovú prácu zinkasuješ peniaze do pokladne (k tomu, čo dostaneš za tvoju prácu, sa tiež dostaneme)

Pracovná doba - striedame sa na dlhý a krátky týždeň. Ak niekto potrebuje prehodiť zmenu, vieme sa dohodnúť.

- budeš mať výhodu veľkej firmy, ktorá funguje na trhu viac ako 30 rokov a zároveň budeš pracovať v malom mladom kolektíve. Náš vekový priemer je 24 rokov.
- ak si športovec, môžeš mať Multisport kartu
- preplatíme Ti všetky nadčasy, po 2 rokoch prispejeme na rekreáciu a ak sa rozbehneš, aj prémie a plat porastú
- môžeš si so zľavami nakupovať všetko z ponuky Faxcopy.
- ak nie si z Bratislavy, ubytujeme Ťa vo firemných ubytovacích priestoroch.

Ak Ťa ponuka zaujala, ale nie si si istý/á, príď sa pozrieť do našej predajne a všetko Ti ukážeme.
Ak máš životopis, pošli nám ho alebo prines so sebou. Ak nemáš, vyplníš si u nás stručný dotazník alebo Ti ho pošleme emailom na vyžiadanie.
Odpovieme všetkým, ktorí prejavia záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak máš prax v podobnej oblasti, je to výhodou, ak nie, radi Ťa zaučíme.
Pracujeme vo Photoshope alebo Affinity Photo a Coreli.
Požadujeme znalosť Photoshopu alebo Affinity Photo a z vektorovej grafiky Corelu alebo Illustratora.

Spoločnosť FaxCOPY pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. V počiatkoch sa jej činnosť sústredila na dovoz kancelárskej techniky značky Canon na slovenský trh, postupne bola vybudovaná sieť viac ako 40 predajní v celej SR s cieľom byť k zákazníkom najbližšie a poskytnúť im komplexné služby aj v oblasti grafiky a polygrafie. Veľmi úzka spolupráca so spoločnosťou Canon pretrváva dodnes, najmä prostredníctvom dcérskej spoločnosti CBC Slovakia s.r.o.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov