Pridať inzerát

SHARED REGIONAL IT Officer - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Faurecia Česká republika

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bezděčín 125, Mladá Boleslav, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 Kč/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?

* Zajištění standardů kybernetické bezpečnosti a dodržování předpisů ve spolupráci s lokálním IT
* Podpora závodového IT při zavádění a udržování standardů kvality IT
* Podpora IT nástrojů v projektech digitální domény
* Poskytování podpory na různých projektech (8 závodů v ČR)
* Plnění dalších povinností přidělených v rozsahu pozice/projektů

Co od tebe očekáváme?

* Praxe v IT - výhodou nikoliv podnímkou
* Znalost operačního systému Microsoft
* Ochotu cestovat po závodech Forvia v ČR = až 25% času
* Dobré komunikační schopnosti, dochvilnost a svědomitost, samostatnost v jednání
*Znalost anglického jazyka – úroveň B2 - u nás

Co uvítáme - ale případně tě naučíme?

* Dovednosti v oblasti síťových technologií Nadace (správa LAN / WAN)
* Znalost virtualizačních technologií
* Znalost / porozumění konceptům IT bezpečnosti
* Schopnost porozumět standardům a přijmout je do každodenní práce

Co ti za to nabídneme?

*Možnost Home Office
*13 plat
*Cafeteria Sodexo
*5 dní dovolené navíc
*Dotované závodní stravování
*Možnost osobního rozvoje a kariérního růstu

A co dál?

* Budeš se moct učit/rozvíjet/ vzdělávat

Tak neváhej a přidej se k nám. Čekáme na tebe!!!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců