Pridať inzerát

HR Business Partner

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacstanovená základná mzda bude prispôsobená podľa relevantných skúsenosti kandidáta, k mzde prislúcha semestrálny bonus podľa interných pravidiel spoločnosti
  • Termín nástupu: podľa dohody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

spracovávanie štandardnej HR administratívy
revízia a návrhy zmien HR procesov
zabezpečenie procesu výberu zverenej kategórie zamestnancov
podpora komunikácie v rámci spoločnosti
podpora manažérov v oblasti HR
starostlivosť o zamestnancov
vyhodnocovanie stanovených KPI, sledovanie trendov, návrhy zlepšení
analýzy a reporty pre HRM

možnosť kariérneho rastu aj mimo SR
príspevok na dopravu, stravovanie
príspevok na DDS
zdravotná starostlivosť

Vážime si záujem všetkých uchádzačov, no chceme informovať, že kontaktovať budeme tých, ktorí najlepšie vyhovejú stanoveným požiadavkám.
K CV v SJ+AJ prosím pripojiť motivačný list.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

HR, ekonómia, psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

HR/výrobná spoločnosť

Počet rokov praxe

5

Hľadáme kolegu/kolegyňu so skúsenosťami z HR, ideálne vo výrobnej spoločnosti, ktorý/á má rád/a dynamickú prácu, nebojí sa nových výziev, je tímový hráč, pracuje systematicky, navrhuje riešenia, podelí sa so svojimi nápadmi, chce sa rozvíjať odborne i kariérovo rásť, je teda prístupný/á myšlienke relokácie. Znalosť a práca s Word, Excel, PP je samozrejmosťou, SAP výhodou.

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Automobilový priemyselný park P3 Lozorno
90055 Lozorno