Pridať inzerát

Údržbár

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lozorno
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. 1140 Eur + 320 Eur variabilná zložka + príplatky a bonusy
  • Termín nástupu: 1.12.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou kandidáta na pozíciu údržbár bude starostlivosť a údržba o všetky technické zariadenia tak, aby bola zachovaná technická spôsobilosť a výborný stav zariadení. Realizácia aktivít, ktoré vedú k predchádzaniu prestojov, resp. minimalizácii vzniknutých prestojov.
Pracovné úlohy:
Vykonáva preventívnu údržbu podľa systému a zapisuje výsledky jej realizácie
Vykonáva mechanické zásahy na zariadeniach v prípade nutnosti havarijnej údržby
Eviduje náhradné diely, koordinuje sklad náhradných dielov, jemu zvereného
Podporuje oddelenie inžinieringu, výroby a kvality s cieľom zlepšiť technickú spôsobilosť a využiteľnosť
Navrhuje zlepšenia údržbárskych postupov a návodov
Dodržiava zásady BOZP, PO a ochrany životného prostredia v súlade s Politikou integrovaného systému manažérstva kvality, bezpečnosti a environmentu spoločnosti

- Semestrálne bonusy
- príspevok zamestnávateľa do 3. piliera DDS
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- široká sieť zamestnaneckých zliav a výhod

Svoj životopis posielajte na nižšie uvedený kontaktný e-mail. Do predmetu e-mailovej správy, prosím, uveďte názov pozície.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov s požadovanými skúsenosťami a zručnosťami.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

- SŠ vzdelanie technického zamerania
- Prax vo výrobnom podniku na podobnej pozícii min. 1 rok,
- manuálna zručnosť - znalosť mechaniky a pneumatiky
- Platná El. vyhláška §22
- Schopnosť nachádzať nové riešenia
- Schopnosť identifikovať materiálne a technické potreby pre údržbu strojov a zariadení
- Znalosť legislatívnych noriem súvisiacich s bezpečnostnou kontrolou a testovaním strojov a zariadení výhodou
- Tímový hráč
- Základy práce s PC (MS Office)

Nové trendy a očakávania zákazníkov pretvárajú automobilový priemysel. Vo Faurecii - inšpirovaní novými, vzrušujúcimi výzvami spojenými s touto revolúciou - už teraz predvídame budúcnosť, vyvíjame špičkové riešenia pre inteligentný život na palube a udržateľnú mobilitu. Ak chceš byť aj ty súčasťou tejto zmeny a vytvárať hodnoty pre budúcu čistejšiu a inteligentnejšiu dopravu, Faurecia je to správne miesto.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Automobilový priemyselný park Lozorno
90055 Lozorno