Pridať inzerát

Administratívny asistent výroby

FASTNET, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gen. M. R. Štefánika 3056, Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacNástupná mzda 850 €/mes. + dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, 13.plat a iné odmeny. Mzda bude prehodnotená po skúš.dobe.
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa výroba, chceš odborne rásť a podielať sa na zaujímavých projektoch v úspešnej výrobnej spoločnosti vyrábajúcej sieťové a lanové produkty?
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, samostatného a aktívneho kolegu s chuťou učiť sa, ktorý nám pomôže s každodenným chodom výrobnej pobočky. Všetko ťa naučíme.

Po zaškolení budeš mať na starosti tieto úlohy:

- Príjem, vytváranie a správa výrobných objednávok v internom systéme.
- Zodpovedanie za správnosť materiálov a údajov v objednávke.
- Denná komunikácia s materskou spoločnosťou v Holandsku ohľadom objednávok.
- Úzka spolupráca s vedúcim výroby a projektantom.
- Sledovanie stavu zásob materiálu, inventúrne kontroly.
- Objednávanie materiálu.
- Iné administratívne činnosti.

- Stabilné pracovné miesto v pobočke úspešnej holandskej skupiny Maritiem Holding, ktorá je na trhu viac ako 50 rokov.
- Kariérny/odborný rast, práca na zaujímavých projektoch.
- Pracovný čas 7-15 alebo dohodou, PO-PIA.
- Dochádzkový bonus a príspevok na dopravu.
- Stravné lístky nad rámec zákona.
- 13.plat + ďalšie odmeny.
- Každoročné zvyšovanie mzdy.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám tvoje CV v anglickom jazyku.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Precíznosť, zmysel pre detail, dobrá pamäť.
- Technické myslenie, záujem učiť sa, záujem o výrobu.
- Zodpovednosť, spoľahlivosť, ochota.
- Schopnosť pracovať samostatne, aj v kolektíve.
- Aktívna znalosť AJ – denná komunikácia s holandskými kolegami.
- PC znalosti na aktívnej úrovni.

FASTNET s.r.o. je výrobná spoločnosť so sídlom v Trenčíne a je súčasťou holandskej skupiny Maritiem Holding, ktorá sa špecializuje na výrobu a dodávku sieťových a lanových produktov pre medzinárodnú profesionálnu rybársku flotilu a iné odvetvia, ako je šport, priemysel, bezpečnosť a zábava.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov