Pridať inzerát

Pracovník vo výrobe sietí

FASTNET, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.Nástupná mzda 5,50 €/ hod. + dochádzkový bonus, príspevok na dopravu, 13.plat a iné odmeny.
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád manuálnu a pestrú prácu?
Poď s nami vyrábať rybárske siete, lanové preliezky, mosty, ihriská a iné zaujímavé lanové výrobky.

Tvoje pracovné úlohy budú:

- Manuálna výroba sietí, sieťových a lanových výrobkov.
- Kontrolovanie kvality vstupných materiálov.
- Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov.
- Obsluha rôznych prístrojov, zariadení a strojov.
- Pomocné práce súvisiace s výrobou, pomocné práce v sklade.
- Riešenie a opravovanie drobných závad a porúch.

- Stabilné pracovné miesto v dobrom kolektíve.
- Práca na TPP.
- Pracovný čas 6:00-14:00, PO-PIA (možnosť nadčasov – príplatok nad rámec zákona).
- Dochádzkový bonus.
- Príspevok na dopravu.
- Stravné lístky nad rámec zákona.
- 13.plat + ďalšie zaujímavé benefity
- Pitný režim + extra prestávka.
- Každoročné zvyšovanie mzdy.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis kliknutím na "poslať životopis" na konci tohto inzerátu.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť (práca je fyzicky náročnejšia, vhodnejšia pre muža).
- Technické myslenie, schopnosť čítať výkresy výhodou.
- Pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť.
- Schopnosť pracovať samostatne, aj v kolektíve.

FASTNET s.r.o. je výrobná spoločnosť so sídlom v Trenčíne a je súčasťou holandskej skupiny Maritiem Holding, ktorá sa špecializuje na výrobu a dodávku sieťových a lanových produktov pre medzinárodnú profesionálnu rybársku flotilu a iné odvetvia, ako je šport, priemysel, bezpečnosť a zábava.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov