Pridať inzerát

HR špecialista - recruiter

FAST PLUS, a.s.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 350 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu. Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami + koncoročné odmeny (v prípade dobrých výsledkov = nenárokovateľná časť mzdy)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojimi každodennými úlohami bude:
• Aktívne vyhľadávanie, výber a oslovovanie vhodných kandidátov na výberové konanie (využíva všetky dostupných zdrojov a kanálov - job portály, sociálne siete, interní kandidáti, vlastná databáza)
• Realizuje výberové konania na základe stanovených kritérií na pozície v spolupráci s príslušným manažérom a odporúča najvhodnejšieho kandidáta
• V prípade potreby aktívne oslovuje externé agentúry zabezpečujúce služby umiestnenia dočasných zamestnancov a brigádnikov, navrhuje uzatvorenie zmlúv a je kontaktná osoba smerom von aj do vnútra firmy
• Poskytuje podporu vedúcim predajne pri adaptačnom programe(AP) nového zamestnanca počas skúšobnej doby na základe požiadaviek na danú pozíciu
• Realizuje rozvoj zamestnanca v adaptačnom programe na príslušnej predajni, následne spolupracuje pri vyhodnotení ukončenia AP a nastavenia nových cieľov rozvoja na základe identifikácie potrieb rozvoja a na základe konzultácií so vzdelávacím tímom HR
• Identifikuje oblasti rozvoja a navrhuje zmeny za účelom efektívnejšej spolupráce medzi oddeleniami
• Spolupodieľa sa na implementácii systému benefitov, ktoré poskytuje firma zamestnancom

- auto aj na súkromné účely v zmysle zákona
- mobilný telefón
- notebook
- zázemie úspešnej a stabilnej spoločnosti
- trvalý pracovný pomer
- 5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona
- pružný pracovný čas
- pravidelné tímové akcie
- kredit na zľavy do výšky 1000 € na osobu ročne
- vstupné zaškolenie, možnosť kariérneho aj osobného rastu
- pitný režim a káva na pracovisku bezplatne
- finančné príspevky pri životných udalostiach
- nadštandardné stravné: 5€
- ďalšie benefity na osobnom stretnutí :-)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Starostlivo posúdime všetky životopisy, no nie je v našich silách kontaktovať všetkých, kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Pracovné právo - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky v oblasti ľudských zdrojov

• Komunikačné schopnosti
• Prezentačné schopnosti
• Zákaznícka orientácia
• Orientácia na výsledky a schopnosť organizovať
• Odolnosť voči stresu a schopnosť riešiť problémy
• Schopnosť analyzovať a navrhovať riešenia a implementovať zmeny
• Chuť pracovať na svojom osobnom rozvoji
• Lojalita

Sme veľkoobchod: sme najväčší dovozca, distribútor a predajca spotrebnej elektroniky, hodiniek a hudobnín na území Slovenska, Čiech, Maďarska a Poľska.
Sme maloobchod: po celom Slovensku prevádzkujeme viac ako 50 maloobchodných predajní so spotrebnou elektronikou a ďalším tovarom.
Našim cieľom je spokojný zákazník. Ročne predáme viac ako 3 milióny kusov tovaru. Prevádzkujeme vlastné logistické a servisné stredisko. Zamestnávame viac ako 600 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov