Pridať inzerát

Area Sales Manager

FARMASI CENTRAL EUROPE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiacMesačný bonusový systém pri dosiahnutí obchodných plánov
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Area Sales Manager - skúsenosti z oblasti MLM s kozmetikou sú podmienkou
• Zodpovedný za výsledky predaja vo vymedzenej oblasti, všetky základné KPI, ako napríklad čistý predaj, aktívni zástupcovia, nové registrácie a rekrutácie, počet zástupcov/sponzorov
• Riadenie, vedenie a podpora sponzorov vo vymedzenej oblasti
• Rozvoj talentu v rámci skupiny sponzorov, rozvoj vodcovských a predajných schopností sponzorov
• Motivácia a koučing Sponzorov, online a offline školenia, individuálne aj skupinové
• Mesačné aktivity a motivačná komunikácia so sponzormi, realizácia s cieľom maximalizovať výstupy
• Príprava prezentácií a marketingových materiálov pre konferencie a miestne stretnutia
• Partner pre marketing

Detaily:
• Terénne činnosti: Distribúcia katalógov na rôznych miestach, zbieranie kontaktov nových zákazníkov, potenciálnych sponzorov s cieľom zabezpečiť, aby bola značka Farmasi známa. Area Sales Manažér učí a koučuje riaditeľov a lídrov.
• Stretnutia so sponzormi, podnikateľmi, stretnutia v domácnosti: prezentácia spoločnosti, kampaní a produktov. Práca sa vyžaduje dennodenné šoférovanie, premiestňovanie sa. Testovanie produktov, vysvetľovanie bonusového plánu, plánu finančných zárobkov. Ocenenie nových lídrov.
• Školenie lídrov: Školenie lídrov sa poskytuje novým lídrom. Obchodný manažér ich učí, ako predstaviť spoločnosť a seba. Vysvetľuje možnosti zisku vo Farmasi, proces registrácie, postup prác pri rozširovaní tímu, best practice organizácií stretnutí
• Účasť na firemných stretnutiach, konferenciách, pracovných cestách
• Práca doma: reporting, telefonovanie, riešenie operatívnych úloh, administratíva, príprava na stretnutia.
• Mesačné stretnutie s riaditeľmi: Zdieľanie realizovaných cieľov, hodnotenie cieľov, zdieľanie nových cieľov, oslavovanie nových titulov a rozprávanie o tom, ako k tomuto titulu dospeli.

- Medzinárodné pracovné prostredie
- Gastro lístky hradené nad rámec zákona zamestnávateľom
- Firemný telefón, notebook, služobné auto, firemná platobná karta
- Pracovná zmluva, nie živnosť
- Možnosť cestovať na zahraničné služobné cesty
- Atraktívny bonusový systém
- Zamestnanecké zľavy na produkty

Informácie o výberovom konaní

Cestovanie sa týka Východného Slovenska
Prosíme zaslať CV v anglickom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- komunikatívnosť
- time management
- reprezentatívnosť
- couching
- riešenie problémov

FARMASI produkuje viac ako 2000 druhov výrobkov od dekoratívnej kozmetiky a parfumov, produktov pre starostlivosť o pleť a telo, dentálnu starostlivosť, vlhčené utierky a ekologické čistiace prostriedky pre domácnosť. Všetky výrobky boli vyrobené podľa receptúr Dr. C. Tunu, spĺňajú najvyššie štandardy ochrany zdravia spotrebiteľa, všetky sú certifikované v nezávislých medzinárodných spoločnostiach.
FARMASI vyváža svoje produkty do 123 krajín, dosiahla 365 miliónov spotrebiteľov cez 50000 predajných miest. V súčasnosti sa systémom MLM predávajú produkty FARMASI v 15 krajinách, a predaj a krajiny sa zvyšujú veľmi vysokým tempom. FARMASI nielen drží krok s novými svetovými trendmi, ale vo vlastných vývojových laboratóriach dokáže vyvíjať nové výrobky rýchlejšie ako konkurencia. www.farmasi.sk