Pridať inzerát

Kuchar - lahôdkar

FARMAMAKER s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lenčova ulica, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda netto od 4-5€ hodina plus prémie
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava studenej kuchyne a lahôdok. Chlebíčky , tapas, šaláty atd. Všetko sa pripravuje z prvotriednych lokalnych kvalitných surovín. Mesačný pracovný fond 150-170 hodín.

Odmeny ,zamestnanecké zľavy , prémie vyplácané na mesačnej báze, Práca v dobrom kolektíve a modernom koncepte.

Baví vás gastro radi pracujete s kvalitnými surovinami, radi sa posúvate vpred a napredujete a učíte sa nové veci. Náš koncept vám ponúka práve tieto výhody a istoty. Budete mať možnosť využívať tie najlepšie prvotriedne lokálne potraviny pre prípravu sezónnych jedál a lahôdok. Staňte sa súčasťou úspešného konceptu FARMAMARKET-GURMANTÉKA, ktorý ponuka istotu a stabilitu svojim zamestnancom. Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu kuchár lahôdkar príprava lahôdok studenej kuchyne. FUNGUJEME AJ POČAS OBMEDZENÍ ZARUČUJEME STÁLU PRACU !!!
Info fb FARMAMARKET alebo instagram farmamarket_gurmanteka

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Nutná prax v obore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

nutná

Počet rokov praxe

3

Po zaškolení samostatne viesť svoje pracovisko dodrziavať receptúry, čistotu a samozrejme kvalitu práce

Moderný koncept. Predaj lokálnych potravín, vyroba lahôdok kaviareň spojena s prosseceriou