Pridať inzerát

Kuchar - lahôdkar

FARMAMAKER s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lenčova ulica, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda netto od 4-5€ hodina
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava studenej kuchyne a lahôdok. Chlebíčky , tapas, šaláty atd. Mesačný pracovný fond 170-180hodín.

Odmeny ,zamestnanecké zľavy , prémie vyplácané na mesačnej báze, Práca v dobrom kolektíve a modernom koncepte.

Hľadáme šikovného kreatívneho kuchara - lahodkara pre nový moderný koncept kaviarne spojenou s prosseceriou a lahôdkami FARMAMARKET-GURMANTEKA
Info fb FARMAMARKET alebo instagram farmamarket_gurmanteka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Nutná prax v obore

Prax na pozícii/v oblasti

nutná

Počet rokov praxe

0

Moderný koncept. Predaj lokálnych potravín, vyroba lahôdok kaviareň spojena s prosseceriou

Adresa spoločnosti

Doležalova 15
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov