Business Development manager / Senior Key Account Manager – Bratislava

FARKASOVA INTERNATIONAL, s.r.o.

  • Místo práce: Bratislava, Slovensko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 2 500 - 4 500 EUR/měsíc

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti finančních služeb, hledáme vhodné kandidáty na pozici Business Development Manager / Senior Key Account Manager působící na slovenském trhu.
Náš klient nabízí silné zázemí rostoucí expandující firmy s kolektivem, kde záleží na každém jedinci, jednání na nejvyšší úrovni v daném segmentu, odpovídající finanční ohodnocení a skvělé firemní výsledky.
Vaším úkolem bude dosahovat očekávaných prodejů a obchodních cílů. Dále také udržování vztahů se stávajícími klienty a rozvíjení vztahů s potencionálními novými klienty.

Hlavní náplň práce:
• Akvizice - aktivní vyhledávání obchodních příležitostí
• Rozvoj obchodních vtahů se svěřenými zákazníky
• Navazování vztahů s novými potencionálními klienty a dalšími partnery
• Hledání řešení vedoucích ke komplexnímu snížení rizik u existujících i nových klientů
Předchozí zkušenost s obdobnou pozicí je podmínkou. Hledáme zkušeného obchodníka, který rychle pronikne do nového oboru a za kterého prokazatelně hovoří jeho výsledky.
Pro diskrétní rozhovor a více informací prosím kontaktujte Kateřinu Březinovou.
„Rádi bychom Vás upozornili, že zasláním Vašeho životopisu udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zajištění personálního poradenství pro Vaši osobu. V souladu s platnými právním předpisy na ochranu osobních údajů tímto souhlasíte, aby společnost Farkasova International, s.r.o. zpracovávala Vaše osobní údaje nutné pro účely personálního poradenství a zprostředkování kariérních příležitostí (zejména jméno, příjmení, e-mail, adresu, telefonní číslo, případně další údaje dobrovolně poskytnuté a nezbytné pro výše uvedené účely)“

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Mezinárodní společnost působící v oblasti finančních služeb

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

pojištění

Profesionálové v oblasti vyhledávání a správy talentů

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Březinová
Tel.: +420602774834
E-mail: poslat životopis