Pridať inzerát

Upratovač výrobnej haly na skrátený úväzok (4 hodiny denne)

Farguell Nitra s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony 8, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,72 - 5,22 EUR/hod.základ 4,00 EUR/hodinu + hlukový príplatok 0,72 EUR za každú odpracovanú hodinu + variabilná čiastka max 0,50 EUR/hodinu (dochádzka a spokojnosť s Vašim výkonom)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme upratovačku/upratovača na skrátený úväzok:

Pracovná doba:
- PON-PIA ráno (začiatok pracovnej doby podľa dohody napr. od 6:00/7:00/8:00)

Náplň práce:
- Upratovanie výrobnej haly
- Upratovanie smetných nádob, triedenie odpadu, vynášanie smetí
- Utieranie pracovných stolov, skriniek, kabinetov
- Utieranie nástrojov
- Upratovanie fajčiarky
- Zametanie výrobnej haly
- Umývanie výroby na umývacom stroji
- Upratovanie na pracovisku zvárania
- Odmasťovanie podláh/strojov
- Čistenie jamy pod lismi od kovového odpadu
- Upratovanie vonkajšieho areálu
- Starostlivosť a údržba zelene a spevnených plôch vonkajšieho areálu (parkoviská, chodníky, príjazdové cesty)

- letné a zimné finančné bonusy
- vitamínové balíčky
- príspevok na DDS 2%
- stravné lístky
- možnosť rastu a zaškolenia na iné pozície
- práca v rodinnom prostredí
- práca v medzinárodnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- všetky ochranné pracovné prostriedky v rámci nákladov a réžie zamestnávateľa

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby nám zaslali životopis.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť a dôslednosť v práci
Pracovné návyky
Samostatnosť
Dobrá zdravotná kondícia

Farguell Nitra je rýchlo rozvíjajúca sa Španielska spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov