Pridať inzerát

Koordinátor logistiky / Logistic coordinator

Farguell Nitra s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacod 1000,- EUR/mesiac (finálna úroveň základnej zložky mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta)*
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu Koordinátor logistiky.

Náplň práce:
- Komunikácia so zákazníkmi
- Práca v ERP systéme HELIOS
- Príjem a potvrdzovanie objednávok, navstupovanie do podnikového systému
- Tvorba expedičných plánov a dohľad nad ich plnením
- Objednávanie dopravy
- Riešenie vzniknutých problémov z pohľadu dodávok
- Optimalizovanie nákladov z pohľadu dodávok
- Koordinácia skladu
- Zastupovanie Supply chain manažéra v prípade potreby
- Účasť na inventúrach

- mobilný telefón aj na súkromné účely
- príspevok do fitnescentra v NR
- jazykové kurzy
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s potenciálom rastu
- možný kariérny rast so zodpovedajúcim platovým ohodnotením
- pravidelná komunikácia v anglickom jazyku
- letný a zimný bonus podľa dochádzky
- 2% DDS

* Podľa Zákona o službách zamestnanosti 5/2004 Z. z., § 62 ods. 2, sme povinní uvádzať sumu základnej zložky mzdy. Konečná výška Vašej skutočnej mzdy je odvodená od Vašich odborných skúseností, znalostí, zručností a toho ako zodpovedajú požiadavkám konkrétnej pozície.

Prosíme kandidátov, ktorí prejavili záujem o pracovnú pozíciu, aby poslali C.V. v anglickom a slovenskom jazyku cez dolu uvedený link.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, spĺňajúcich naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, doprava

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
HELIOS - základy

- min 2 roky skúseností na pozícii Koordinátora logistiky
- Helios - veľmi veľkou výhodou
- Ovládanie problematiky skladovej logistiky
- Schopnosť aktívnej komunikácie so zákazníkom a dodávateľom
- Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- Orientácia na zákazníka a výsledky práce
- Tímový duch
- Analytické myslenie, zodpovednosť a spoľahlivosť

Farguell Nitra je rýchlo rozvíjajúca sa Španielska spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Dolné Hony 8, Priemyselný park Drážovce, NITRA
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Oddelenie ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis