Pridať inzerát

Zoraďovač lisov / Nastavovač

Farguell Nitra s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,2 - 5,82 EUR/hod.podľa stupňa zaškolenia: fixný základ od 4,20 €/hod, neskôr 4,50€/hod, mesačné bonusy do 0,90 €/hod, hlukový príplatok 0,716 €/hod + stravné lístky + príplatky za prácu nadčas/cez víkend/v noci. Dohromady približne 959,- Euro/brutto mesačne. Príspevok na DDS 2%, Letný a zimný bonus.
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha postupových lisov, odoberanie kusov z lisu
- po zaškolení nastavovanie lisov
- zoraďovanie lisovacích nástrojov podľa pracovných inštrukcií
- manipulácia s lisovacími nástrojmi pomocou žeriavu alebo VZV (školenie zabezpečuje externá firma)
- aktuálne práca na 2 zmeny, v budúcnosti prechod na 3 zmeny

- ponúkame zaškolenie na danú pozíciu a poskytneme potrebné kurzy (VZV, žeriav)
- stravné lístky v hodnote 3,83 eur na deň (55% hradí zamestnávateľ)
- príspevok na DDS 2%
- letné a zimné peňažné bonusy
- bonus za odporučenie známeho 150€ (po odpracovaní 3 mesiacov)
- práca na trvalý pracovný pomer
- všetky ochranné pracovné prostriedky v rámci nákladov a réžie zamestnávateľa
- možnosť rastu a zaškolenia na vyššie pozície (operátor bodového zvárania, zoraďovač a pod.)
- práca v rodinnom prostredí
- práca v medzinárodnej, stabilnej, rýchlo rozvíjajúcej sa spoločnosti
- možný odborný rast so zodpovedajúcim ohodnotením

Hľadáme nových kolegov do nášho kolektívu. Radi privítame všetkých ktorí majú záujem o dlhodobú prácu a chcú rásť spoločne s našou spoločnosťou. V prípade záujmu pošlite nám životopis na uvedenú e-mailovú adresu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a učiť sa nové veci, technické myslenie,
- skúsenosti s nastavovaním zariadení sú vítané, ale nie podmienkou
- dobrý zdravotný stav

Farguell Nitra je rýchlo rozvíjajúca sa Španielska spoločnosť, zameraná na sériovú výrobu kovových výliskov najmä pre automobilový a elektrotechnický priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov