Montéri sprinkler systémov Holandsko, od 2600 Eur mesačne, 19-25Eur/hod SZČO

Fareon-Z Nederland B.V.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Holandsko
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 600 EUR/mesiacnetto mzda
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu montérom sprinkler systémov na nové projekty do Holandska -
projekty v okolí Amsterdamu, Nijmegenu, Zwolle. Projekty sú rôzne, sú to administratívne budovy, podzemné garáže, priemyselné haly - všetko je dlhodobá práca. Podmienkou je mať platný VCA alebo SCC bezpečnostný certifikát (možné spraviť na SK, CZ alebo aj v NL), prax v odbore a dobrú úroveň angličtiny alebo nemčiny.

Práca na zmluvu:
od 540Eur týždenne netto za 40hodín
- dovolenka cca 110EUR mesačne,
- príspevok na zdravotnú starostlivosť cca 70EUR mesačne,
- spolu cca od 2600 EUR netto na základné hodiny za mesiac
- nadčasy sa robia po dohode priamo na stavbe podľa potreby projektu a platia sa extra podľa zákona
- turnusy každých 5 týždňov
- ubytovanie hradené,
- zdravotné poistenie,
- nemocenské, sociálne, dôchodkové a všetky potrebné odvody hradené,
- možnosť poberania príspevkov a prídavkov na deti,
- kontaktná osoba a pomoc v Holandsku.

Práca na živnosť:
- 19 až 25 EUR na hodinu (závisí od praxe a úrovne jazyka)
- týždenná fakturácia
- dvojtýždňová splatnosť faktúr
- v prípade použitia nášho ubytovania si účtujeme 160Eur týždenne

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Holandská spoločnosť poskytujúca projekty a zamestnanie pre kvalifikovaných odborníkov v oblastiach kovoobrábania, zvárania, inštalácií - voda , vzduch, elektro priemyslu a stavebníctva - prevažne v Holandsku, Nemecku a Belgicku. V októbri 2021 so 154 zamestnancami a 56 spolupracujúcich živnostníkov..
S viac ako 13 ročnou špecializáciou a skúsenosťami na týchto trhoch ponúkame iba aktuálne a dlhodobejšie projekty s nadštandardným platom, kde má 99% našich zamestnancov samostatné izby. Tak ako si vyberáme medzi uchádzačmi tak si vyberáme aj medzi klientami.
Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu a dobré tímy ľudí, ktorí toto vedia oceniť. Hráme vždy fér a to sa zvyčajne opláca.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov