Pridať inzerát

Účtovníčka na polovičný úväzok

FANUC Slovakia s.r.o.

  • Miesto práce: Pri Jelšine 3636/1, Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 600 EUR/mesiacVýška konečnej mzdy v závislosti od profesijnej kvalifikácie a skúseností
  • Termín nástupu: 1.07.2022
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• účtovanie v programe JDE, v budúcnosti v programe SAP: došlé faktúry, cestovné príkazy, bankové výpisy, interné doklady
• kontroly súvahových účtov počas mesačnej závierky
• odsúhlasovanie zostatkov s dodávateľmi a zákazníkmi
• zasielanie upomienok odberateľom, sledovanie platieb
• intrastat mesačné hlásenie o dovoze tovaru
• zadávanie odchádzajúcich platieb v internetbankingu
• iné účtovné kontroly

• zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
• moderné pracovné prostredie
• práca v priemere na 4 hodiny denne, počas mesačnej závierky dlhšie
• možnosť čiastočne pracovať z domu
• z dlhodobého hľadiska pravdepodobná možnosť navýšenia úväzku na plný
• možnosť osobného a profesijného rastu
• systém firemných benefitov

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme do nášho tímu účtovníčku na polovičný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctva

Počet rokov praxe

3

• min. SŠ ekonomického zamerania
• prax v programe JDE a SAP výhodou
• užívateľská znalosť PC – MS Windows, MS Office, MS Excel
• jazykové znalosti AJ
• časová flexibilita, chuť pracovať
• samostatnosť, zodpovednosť a schopnosť učiť sa novým veciam

FANUC je firma s celosvetovou pôsobnosťou v oblasti CNC technológií, automatizácie a robotiky.