Pridať inzerát

Informatik

FAnn-parfumérie, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Sládkovičova 43, Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac• základná mzda od 1 000 €, v závislosti od skúseností a znalosti, potom postupný nárast • ročná odmena (v závislosti od hodnotenia výkonnosti) • mimoriadne odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás pracovať s počítačmi? Sme pre Vás ideálnou príležitosťou. Hľadáme samostatného šikovného zodpovedného kolegu, ktorý bude zabezpečovať riadnu prevádzku a funkčnosť počítačovej techniky.

Čo budeme od Vás očakávať?
• Technickú a programovú podporu na centrále v Banskej Bystrici a na predajniach po celom Slovensku.
• Správu systémov na báze MS Windows, MS SQL, kancelárske programy
• Správu elektronických pokladníc predajní.
• Inštaláciu a správu počítačovej techniky a technológií.
• Inštaláciu, nastavovanie zariadení a správu LAN sietí v rámci predajne.
• Inštaláciu operačných systémov a interných aplikácií.
• Poskytovanie mailovej a telefonickej podpory zamestnancom, v prípade potreby osobné výjazdy.
• Inventarizáciu výpočtovej techniky, nákup spotrebného materiálu a technických komponentov.
• Komunikáciu s externými partnermi v rámci podpory IT.

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj:
• Ročné odmeny
• Mobilný telefón s výhodným zamestnaneckým paušálom a neobmedzeným internetom aj na osobné účely.
• Pružný pracovný čas.
• Dobrý kolektív.
• Stabilné prostredie v prosperujúcej spoločnosti.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2021 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• znalosť systémov MS WinXP, 7,8,10
• praktické skúsenosti a prehľad v oblasti IT
• dobré komunikačné zručnosti a slušné vystupovanie
• vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• zmysel pre detail
• logické a analytické myslenie
• chuť učiť sa nové veci a schopnosť pracovať pod stresom

FAnn parfumérie - sieť parfumérií, ktorá ponúka to najlepšie zo sveta vôní, pleťovej a dekoratívnej kozmetiky.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Bartoš
E-mail: poslať životopis